Sobota, 2 července, 2022

Co představuje personální audit

0

Personální audit představuje odborné a osobní posouzení jednotlivých účastníků auditu zpravidla formou strukturovaných osobních rozhovorů vedené konzultanty, odborníky na personální audit – personálními auditory.

Podstatou práce personálního auditora je většinou řešení určitých zadání a problémů charakteristických pro jednotlivé pracovní pozice, například řešení případových studií a jednání v určitých uměle navozených sociálních či řídících situacích, sběr aktuálních dat o organizace a jejím řízení lidských zdrojů.

Výstupem z personálního auditu je podrobná zpráva auditora s konkrétními kroky k řešení, včetně identifikace problémů, překážek a rizik v řízení a rozvoji lidských zdrojů vaší společnosti. V případě obsáhlejších personálních nebo procesních problémů se nadále konzultačně auditor podílí na dodatečných doporučeních.

15. 5. 2020 602 Petr Kmošek  Audit, Personalistika  
Total 3 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Co je employer branding
Next article Co obnáší personální audit
Jsem poradce pro rodinné firmy a podniky. Objevuju skrytý potenciál rodinných firem a rodinných podniků. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.