Vše

  Executive interim management

  0

  Interim manager je především dočasným řešením, než firma nalezne vhodného zaměstnance na klíčovou pracovní pozici nebo skončí s realizací dočasného projektu, případně realizaci podnikatelského plánu, akvizice atd.

  Executive interim management je vhodné použít tam, kde je v určitých oblastech náročné najít kvalifikované a zkušené pracovníky. Pro tyto situace je vhodné využít interim manažera, který působí jako výkonný manažer na své pozici do doby, než se společnost rozhodne situaci řešit jiným způsobem.  Executive interim management je tedy vhodnou alternativou, jak úspěšně personálně řešit projekty a dosáhnout podnikatelských cílů rychle a efektivně.

  18. 5. 2020 552 Petr Kmošek  Interim Management, Management  
  Total 0 Votes:
  0

  Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

  + = Verify Human or Spambot ?

  Previous article Interim manager plat
  Next article Interim management v krizovém řízení
  Jsem poradce pro rodinné firmy a podniky. Objevuju skrytý potenciál rodinných firem a rodinných podniků. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.