Executive interim management

0

Interim manager je především dočasným řešením, než firma nalezne vhodného zaměstnance na klíčovou pracovní pozici nebo skončí s realizací dočasného projektu, případně realizaci podnikatelského plánu, akvizice atd.

Executive interim management je vhodné použít tam, kde je v určitých oblastech náročné najít kvalifikované a zkušené pracovníky. Pro tyto situace je vhodné využít interim manažera, který působí jako výkonný manažer na své pozici do doby, než se společnost rozhodne situaci řešit jiným způsobem.  Executive interim management je tedy vhodnou alternativou, jak úspěšně personálně řešit projekty a dosáhnout podnikatelských cílů rychle a efektivně.

Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Interim manager plat
Next article Interim management v krizovém řízení
Jsem konzultant pro personální, manažerské a krizové řízení. Disponujeme zkušenými krizovými a interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu. Realizujeme expertní personální audit a personální poradenství. Zabýváme se také personálním marketingem a značkou zaměstnavatele. Rozvíjíme naši kreativní agenturu, která pomáhá firmám v oblasti vývoje a inovací.