Executive interim management

0

Interim manager je především dočasným řešením, než firma nalezne vhodného zaměstnance na klíčovou pracovní pozici nebo skončí s realizací dočasného projektu, případně realizaci podnikatelského plánu, akvizice atd.

Executive interim management je vhodné použít tam, kde je v určitých oblastech náročné najít kvalifikované a zkušené pracovníky. Pro tyto situace je vhodné využít interim manažera, který působí jako výkonný manažer na své pozici do doby, než se společnost rozhodne situaci řešit jiným způsobem.  Executive interim management je tedy vhodnou alternativou, jak úspěšně personálně řešit projekty a dosáhnout podnikatelských cílů rychle a efektivně.

18. 5. 2020 413 Petr Kmošek  Interim Management, Management  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Interim manager plat
Next article Interim management v krizovém řízení
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.