Executive interim management

0

Interim manager je především dočasným řešením, než firma nalezne vhodného zaměstnance na klíčovou pracovní pozici nebo skončí s realizací dočasného projektu, případně realizaci podnikatelského plánu, akvizice atd.

Executive interim management je vhodné použít tam, kde je v určitých oblastech náročné najít kvalifikované a zkušené pracovníky. Pro tyto situace je vhodné využít interim manažera, který působí jako výkonný manažer na své pozici do doby, než se společnost rozhodne situaci řešit jiným způsobem.  Executive interim management je tedy vhodnou alternativou, jak úspěšně personálně řešit projekty a dosáhnout podnikatelských cílů rychle a efektivně.

616  Interim Management, Management  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Interim manager plat
Next article Interim management v krizovém řízení
Od roku 2010 pomáhám podnikatelům, českým firmám i mezinárodním společnostem dostat z týmů ty nejlepší výkony. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.