Externí hr konzultant sazba

0

V každé úspěšné organizaci to bez odborníka na personalistiku zkrátka nefunguje. Ale i přes to, že jeho osoba má svůj strategický význam, není nutné, aby vás stála tolik, jako když je personalista váš vlastní zaměstnanec.

Sazba externího konzultanta se liší od jeho seniority. Pokud potřebujete někoho na přípravu pracovních smluv a nějakou standardní agendu, je odměna za hodinu v řádech stokorun. Pokud hledáte ke spolupráci strategického partnera pro tuto oblast, vybaveného dovednostmi pro komplexní řízení HR, hodinová odměna se pohybuje v řádech tisíců korun. Za prvé specialistu této úrovně dovedností nepotřebujete na celý pracovní den a pět hodin v týdnu a za druhé pod něho spadnou lidé do další operativy, kteří část jeho kompetencí převezmou.

18. 5. 2020 531 Petr Kmošek  Externí HR, Personalistika  
Total 3 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Rozdíl mezi organizační a firemní kulturou
Next article Co to je hr marketing – jeho nástroje
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.