Hesla náborových kampaní

0

Univerzálním heslům náborových kampaní se raději vyhněte. Nefungují a jsou již neatraktivní. Aby byla vaše náborová kampaň efektivní, musí mluvit řečí a slovníkem vašeho kandidáta. Musí také cílit na přesnou skupinu kandidátů, kterou musíte v rámci cílení dobře poznat.

Hesla náborových kampaní by neměla být obecná a standardní fráze také nejsou vhodné. Dalším textem, který hesla podpoří je nějaký závazek, jako jsou benefity v podobě home office, mobilního telefonu, stravenek nebo možnosti využití firemní kantýny či posilovny.

Dalším tématem jsou pak hodnoty a přínosy. Nezapomeňte zdůraznit skutečný přínos, flexibilitu, zodpovědnost. Důležitá je i stručnost. Na závěr je nutné upozornit na to, že obsah by měl být originální, protože obsah je král. Nelpěte na standardním popisu práce, ale zatraktivněte ho.

18. 5. 2020 483 Petr Kmošek  HR Marketing, Marketing  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article 10 top krizových manažerů
Next article Marketingová náborová kampaň
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.