Hesla náborových kampaní

0

Univerzálním heslům náborových kampaní se raději vyhněte. Nefungují a jsou již neatraktivní. Aby byla vaše náborová kampaň efektivní, musí mluvit řečí a slovníkem vašeho kandidáta. Musí také cílit na přesnou skupinu kandidátů, kterou musíte v rámci cílení dobře poznat.

Hesla náborových kampaní by neměla být obecná a standardní fráze také nejsou vhodné. Dalším textem, který hesla podpoří je nějaký závazek, jako jsou benefity v podobě home office, mobilního telefonu, stravenek nebo možnosti využití firemní kantýny či posilovny.

Dalším tématem jsou pak hodnoty a přínosy. Nezapomeňte zdůraznit skutečný přínos, flexibilitu, zodpovědnost. Důležitá je i stručnost. Na závěr je nutné upozornit na to, že obsah by měl být originální, protože obsah je král. Nelpěte na standardním popisu práce, ale zatraktivněte ho.

Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article 10 top krizových manažerů
Next article Marketingová náborová kampaň
Jsem konzultant pro personální, manažerské a krizové řízení. Disponujeme zkušenými krizovými a interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu. Realizujeme expertní personální audit a personální poradenství. Zabýváme se také personálním marketingem a značkou zaměstnavatele. Rozvíjíme naši kreativní agenturu, která pomáhá firmám v oblasti vývoje a inovací.