Vše

  Hesla náborových kampaní

  0

  Univerzálním heslům náborových kampaní se raději vyhněte. Nefungují a jsou již neatraktivní. Aby byla vaše náborová kampaň efektivní, musí mluvit řečí a slovníkem vašeho kandidáta. Musí také cílit na přesnou skupinu kandidátů, kterou musíte v rámci cílení dobře poznat.

  Hesla náborových kampaní by neměla být obecná a standardní fráze také nejsou vhodné. Dalším textem, který hesla podpoří je nějaký závazek, jako jsou benefity v podobě home office, mobilního telefonu, stravenek nebo možnosti využití firemní kantýny či posilovny.

  Dalším tématem jsou pak hodnoty a přínosy. Nezapomeňte zdůraznit skutečný přínos, flexibilitu, zodpovědnost. Důležitá je i stručnost. Na závěr je nutné upozornit na to, že obsah by měl být originální, protože obsah je král. Nelpěte na standardním popisu práce, ale zatraktivněte ho.

  18. 5. 2020 638 Petr Kmošek  HR Marketing, Marketing  
  Total 1 Votes:
  0

  Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

  + = Verify Human or Spambot ?

  Previous article 10 top krizových manažerů
  Next article Marketingová náborová kampaň
  Jsem poradce pro rodinné firmy a podniky. Objevuju skrytý potenciál rodinných firem a rodinných podniků. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.