Hesla náborových kampaní

0

Univerzálním heslům náborových kampaní se raději vyhněte. Nefungují a jsou již neatraktivní. Aby byla vaše náborová kampaň efektivní, musí mluvit řečí a slovníkem vašeho kandidáta. Musí také cílit na přesnou skupinu kandidátů, kterou musíte v rámci cílení dobře poznat.

Hesla náborových kampaní by neměla být obecná a standardní fráze také nejsou vhodné. Dalším textem, který hesla podpoří je nějaký závazek, jako jsou benefity v podobě home office, mobilního telefonu, stravenek nebo možnosti využití firemní kantýny či posilovny.

Dalším tématem jsou pak hodnoty a přínosy. Nezapomeňte zdůraznit skutečný přínos, flexibilitu, zodpovědnost. Důležitá je i stručnost. Na závěr je nutné upozornit na to, že obsah by měl být originální, protože obsah je král. Nelpěte na standardním popisu práce, ale zatraktivněte ho.

727  HR Marketing, Marketing  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article 10 top krizových manažerů
Next article Marketingová náborová kampaň
Od roku 2010 pomáhám podnikatelům, českým firmám i mezinárodním společnostem dostat z týmů ty nejlepší výkony. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.