HR dotazník spokojenosti

0

HR dotazník spokojenosti je přínosnou příležitostí poznat a analyzovat slabá místa společnosti nebo organizace, případně oblasti řízení lidí a správy lidských zdrojů. HR dotazník spokojenosti je také tou nejlepší a nejvhodnější formou, jak posbírat informace o všem, co trápí zaměstnance v oblasti jejich spokojenosti nebo nesouladu, co jim komplikuje práci a její výkon anebo také, kde vidí příležitost pro změnu a růst organizace.

HR dotazník spokojenosti může přinést mnoho témat a podnětů k zamyšlení, ale také zcela konkrétních návrhů a doporučení pro zlepšení postupu, procesu, služby nebo také produktu.

18. 11. 2020 295 Petr Kmošek  Audit, Firemní Kultura, Personalistika  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Hodnocení zaměstnanců dotazník
Next article Spokojenost zaměstnanců
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.