Interim management v krizovém řízení

0

Krizové řízení v interim managementu je speciální manažerská disciplína, která je zaměřena na řízení podniku nebo projektu. V případě krize, na přípravu krizové situace a na prevenci takových situací se pak podílí interim manager. Pokud se již organizace ocitne v krizové situaci, řídí se krizovým plánem, který realizuje interim manager s managementem společnosti.

V krizových situacích se vždy zcela mění styl a režim řízení, krizový manažer – interim manager dostává větší pravomoc pro rychlé a operativní rozhodování. V krizových situacích přestává platit běžná organizační struktura firmy nebo organizace a další běžná pravidla.

 Krizový Management
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Executive interim management
Next article Výhody a nevýhody interim managementu
Jsem konzultant pro personální, manažerské a krizové řízení. Disponujeme zkušenými krizovými a interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu. Realizujeme expertní personální audit a personální poradenství. Zabýváme se také personálním marketingem a značkou zaměstnavatele. Rozvíjíme naši kreativní agenturu, která pomáhá firmám v oblasti vývoje a inovací.