Interim management v krizovém řízení

0

Krizové řízení v interim managementu je speciální manažerská disciplína, která je zaměřena na řízení podniku nebo projektu. V případě krize, na přípravu krizové situace a na prevenci takových situací se pak podílí interim manager. Pokud se již organizace ocitne v krizové situaci, řídí se krizovým plánem, který realizuje interim manager s managementem společnosti.

V krizových situacích se vždy zcela mění styl a režim řízení, krizový manažer – interim manager dostává větší pravomoc pro rychlé a operativní rozhodování. V krizových situacích přestává platit běžná organizační struktura firmy nebo organizace a další běžná pravidla.

18. 5. 2020 321 Petr Kmošek  Krizový Management
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Executive interim management
Next article Výhody a nevýhody interim managementu
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.