Jak vytvořit plán krizového řízení

0

Identifikujte problémové oblasti a různé faktory, které vedly ke krizi na pracovišti. Diskutujte o problémech a oblastech, které vás zajímají, na otevřeném fóru, kde se každý může podělit o svůj názor. Ujistěte se, že máte přesné informace. Nezávisí na odhadech a předpokladech. Před odesláním konečného plánu důkladně zkontrolujte své informace. Plán krizového řízení by se měl zaměřit nejen na způsoby, jak překonat krizi, ale také na to, aby byly procesy spolehlivé, aby se v budoucnu zabránilo nouzovým situacím.

Charakteristika plánu krizového řízení

Plán krizového řízení by měl být vypracován za přítomnosti všech vedoucích pracovníků. Každý člen týmu pro řešení krizí by měl mít v plánu slovo. Je důležité, aby každý z nich dal své cenné vstupy a návrhy. Plán krizového řízení by měl brát v úvahu všechny identifikované problémové oblasti a navrhnout možné řešení pro všechny z nich, jak pomoci organizaci co nejrychleji vyjít z krize. Ujistěte se, že plány jsou realistické a vyřešte účel uložení reputace a jména organizace.

622  Krizový Management, Management  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Plán krizového řízení
Next article Role manažerů během krize
Od roku 2010 pomáhám podnikatelům, českým firmám i mezinárodním společnostem dostat z týmů ty nejlepší výkony. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.