Vše

  Jak vytvořit plán krizového řízení

  0

  Identifikujte problémové oblasti a různé faktory, které vedly ke krizi na pracovišti. Diskutujte o problémech a oblastech, které vás zajímají, na otevřeném fóru, kde se každý může podělit o svůj názor. Ujistěte se, že máte přesné informace. Nezávisí na odhadech a předpokladech. Před odesláním konečného plánu důkladně zkontrolujte své informace. Plán krizového řízení by se měl zaměřit nejen na způsoby, jak překonat krizi, ale také na to, aby byly procesy spolehlivé, aby se v budoucnu zabránilo nouzovým situacím.

  Charakteristika plánu krizového řízení

  Plán krizového řízení by měl být vypracován za přítomnosti všech vedoucích pracovníků. Každý člen týmu pro řešení krizí by měl mít v plánu slovo. Je důležité, aby každý z nich dal své cenné vstupy a návrhy. Plán krizového řízení by měl brát v úvahu všechny identifikované problémové oblasti a navrhnout možné řešení pro všechny z nich, jak pomoci organizaci co nejrychleji vyjít z krize. Ujistěte se, že plány jsou realistické a vyřešte účel uložení reputace a jména organizace.

  27. 5. 2020 544 Petr Kmošek  Krizový Management, Management  
  Total 0 Votes:
  0

  Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

  + = Verify Human or Spambot ?

  Previous article Plán krizového řízení
  Next article Role manažerů během krize
  Jsem poradce pro rodinné firmy a podniky. Objevuju skrytý potenciál rodinných firem a rodinných podniků. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.