Vše

  Marketingová náborová kampaň

  0

  Aby byla marketingová náborová kampaň úspěšná, musí mít definovaný cíl. Cílem může být snaha zvýšit povědomí o značce zaměstnavatele anebo návštěvnost vytvořené microsite nebo landing page (kariérní stránky), která má za cíl informovat kandidáty, sbírat jejich CV, prezentovat nová pracovní místa apod.

  K tomuto cíli se využívají PPC kampaně a kampaně na sociálních sítích, které nabízejí celou řadu sofistikovaných metod, díky kterým oslovíte zajímavé kandidáty. Je možné kampaň zacílit podle rozsáhlých kritérií, kterými potenciálního kandidáta klasifikuje. Kromě správného zacílení a nastavení klíčových slov je velice důležitá forma a rozsah obsahu.

  Před tvořením již známe cílovou skupinu, na koho cílíme, jakým nejvhodnějším způsobem, disponujeme analýzy klíčových slov, konkurenčními kariérními stránkami atd. Dále, grafika, design, GDPR, komunikace, automatizace komunikace, napojení na ATS atd.

  18. 5. 2020 562 Petr Kmošek  HR Marketing, Marketing  
  Total 0 Votes:
  0

  Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

  + = Verify Human or Spambot ?

  Previous article Hesla náborových kampaní
  Next article Vyhodnocení náborové kampaně
  Jsem poradce pro rodinné firmy a podniky. Objevuju skrytý potenciál rodinných firem a rodinných podniků. Pomůžu vaší společnosti s řízením lidských zdrojů. Společně objevíme cesty, jak zlepšit výkon zaměstnanců a zlepšit fungování vaší firmy. Provedu vás podnikatelskou krizí a seznámím s postupy, jak jí čelit. Jsem zakladatel Institutu rodinných firem.