Marketingová náborová kampaň

0

Aby byla marketingová náborová kampaň úspěšná, musí mít definovaný cíl. Cílem může být snaha zvýšit povědomí o značce zaměstnavatele anebo návštěvnost vytvořené microsite nebo landing page (kariérní stránky), která má za cíl informovat kandidáty, sbírat jejich CV, prezentovat nová pracovní místa apod.

K tomuto cíli se využívají PPC kampaně a kampaně na sociálních sítích, které nabízejí celou řadu sofistikovaných metod, díky kterým oslovíte zajímavé kandidáty. Je možné kampaň zacílit podle rozsáhlých kritérií, kterými potenciálního kandidáta klasifikuje. Kromě správného zacílení a nastavení klíčových slov je velice důležitá forma a rozsah obsahu.

Před tvořením již známe cílovou skupinu, na koho cílíme, jakým nejvhodnějším způsobem, disponujeme analýzy klíčových slov, konkurenčními kariérními stránkami atd. Dále, grafika, design, GDPR, komunikace, automatizace komunikace, napojení na ATS atd.

18. 5. 2020 412 Petr Kmošek  HR Marketing, Marketing  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Hesla náborových kampaní
Next article Vyhodnocení náborové kampaně
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.