Outsourcing v marketingu

0

Pokud organizace nedisponuje vlastním marketingovým oddělením, ale přesto marketing nutně potřebuje pro prodej a propagaci svých produktů a služeb, pak jsou tyto služby vhodné outsourcovat prostřednictvím externího partnera.

Důvodem pro volbu externího marketingu může být i snížení nákladů na vlastní marketing nebo naopak vstup dalšího know-how do vlastního postupu nebo procesů ve firemním marketingu. Prostřednictvím externího nezávislého marketingového auditu lze analyzovat veškeré reklamní aktivity podniku. Jako jsou oblasti:

Outsourcing marketingu pokrývá:

  • Marketingová doporučení a podpora
  • Rozvoj marketingové strategie a akčních plánů
  • Realizace dílčích marketingových aktivit
  • Realizace celkových marketingových kampaní
  • Mediální doporučení
  • Výběrová a poptávková řízení

22. 5. 2020 388 Petr Kmošek  Marketing  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Outsourcing marketingu
Next article Otázky nástupnictví
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.