Personální audit cena

0

Cena personálního auditu se stanovuje podle jeho rozsahu. Pro účely kalkulace je potřeba znát nějaké číselné údaje, jako jsou počty lidí, časový rozsah, obsah auditu atd. Cena může být definována dle investovaného času auditora nebo auditorů, náročností, množstvím činností, rozsahem výstupu atd.

U menších společností se může cena auditu pohybovat od desítek tisíc do jednoho statisíce. U středních a velkých společností je cena v rámci statisících a může se pohybovat i přes milión korun.

Cena je značně odvislá od autority, která audit provádí, senioritou auditorů, kvalitou výstupu, doporučeními, úsporami atd.

14. 5. 2020 539 Petr Kmošek  Audit, Personalistika  
Total 2 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Co je marketing
Next article Personální audit metody
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.