Personální audit dotazník

0

Dotazník k personálnímu auditu by měl pokrývat a identifikovat ty oblasti, které jsou pro rozvoj firmy a personálního auditu klíčové. Nejdříve při tvorbě dotazníku začínáme oblastí až posléze detailně rozpracováváme oblasti, které chceme sledovat a vyhodnotit. Důležitá je forma, jazyk, délka, množství odpovědí a jejich relevance apod.

Personální audit dotazník

Každá firma je originál, a to platí i pro tvorbu dotazníku. Pokud chceme zjistit obecné věci nemá smysl dotazník pro personální audit realizovat. Vhodnější by bylo nejdříve realizovat workshop s managementem a posléze cíleně obsahově definovat podobu dotazníku pro personální audit.

18. 11. 2020 389 Petr Kmošek  Audit, Personalistika  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Personální audit diskuze
Next article Personální audit postup
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.