Personální audit, kdy ho udělat

0

Personální audit by se měl dělat vždy, když se v organizaci vyskytují již nějaké drobnější ukazatele potenciálních personálních problémů. Důvodem proč řešit personální otázky v samotném zárodku je proto, že se mohou často změnit v personální problém, jako je snížení produktivity vlivem hádek a konfliktů až po odchod zaměstnanců nebo poškození jména zaměstnavatele.

Audit by se měl realizovat cca jedenkrát za tři roky, aby organizace předcházela potenciálním personálním problémům a případně zkontrolovala předchozí nastavení cílů z auditu.

18. 5. 2020 331 Petr Kmošek  Audit, Personalistika  
Total 3 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Personální audit klíčových zaměstnanců
Next article Může provádět personální audit zaměstnavatel?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.