Plán krizového řízení

0

Plán krizového řízení pomáhá zaměstnancům zaujmout cílený přístup v mimořádných situacích. Plán krizového řízení rozpracovává opatření, která musí vedení i zaměstnanci přijmout, aby zachránili pověst organizace a postavení v tomto odvětví. Poskytuje podrobný přehled o rolích a povinnostech zaměstnanců během krize.

Jednotlivci zastupující tým krizového řízení formulují plán krizového řízení ke snížení následků krize na pracovišti. Plán krizového řízení pomáhá manažerům a nadřízeným podniknout rychlé a relevantní kroky podle situace. Plán krizového řízení chrání organizaci před nevyhnutelnými hrozbami a také zajišťuje její budoucnost. Tyto plány snižují nestabilitu a nejistotu mezi zaměstnanci a pomáhají jim soustředit se na jejich práci.

27. 5. 2020 399 Petr Kmošek  Krizový Management, Management  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Základní rysy krizového řízení
Next article Jak vytvořit plán krizového řízení
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.