Značka ze strany zaměstnavatele

0

Značka z pohledu zaměstnavatele je ta část, která je vnímána především z pohledu stávajících i potenciálních zaměstnanců. Značka obsahuje veškerou interní komunikace a komunikace kolem náboru a propagaci pracovních míst.

Můžeme se setkat s hesly jako jsou značka zaměstnavatele nebo zaměstnanecká značka. Ze strany zaměstnavatele je zaměstnavatelská značka důležitým prvkem, který definuje úspěšnost firmy při náboru, ale i při retenci zaměstnanců.

Značka zaměstnavatele hraje svou roli také v retenci a udržení zaměstnanců. Zaměstnanci a jejich pocit ze zaměstnání jsou důležitým marketingovým zdrojem.

22. 5. 2020 351 Petr Kmošek  Marketing, Značka Zaměstnavatele  
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Co lze sledovat v rámci personálního auditu
Next article Značka pro zaměstnavatele
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.