Online marketing

Pracovníkům marketingu, public relations nebo osobám zodpovědným za správu webových stránek ve firmách, veřejnoprávních organizacích atd.

Kurz je určen:

Pracovníkům marketingu, public relations nebo osobám zodpovědným za správu webových stránek ve firmách, veřejnoprávních organizacích atd. Dále tvůrcům, správcům, administrátorům obsahu webových stránek (všem, kteří vytvářejí obsah webových stránek např. e-shop). Majitelům menších firem, živnostníkům, kteří dohlíží osobně na úpravy svých webových stránek nebo se na úpravách aktivně podílí a chtějí E-commerce budovat profesionálně.

Co je cílem kurzu:

Co se dozvíte a naučíte? Pochopíte a naučíte se optimalizaci pro fulltextové vyhledávače Google a Seznam, jinak řečeno aby Vaše webové stránky byly stabilně na předních místech ve výsledcích vyhledávačů nejlépe před Vaší konkurencí. K tomu si osvojíte desítky užitečných postupů, zejména z oblasti budování zpětných odkazů (link building) a to i na sociálních sítích.

Obsah kurzu:

  • Strategie SEM kampaně
  • Princip a fungování PPC systémů ve vyhledávačích a v obsahových sítích
  • Praktické optimalizace Sklik a Adwords
  • Klíčová slova a PPC reklamní kampaň
  • Praktické využití Google Analytics
  • Návratnost investic a vyhodnocování kampaní

Máte zájem o kurz? Poptejte vaši cenu.

Odebírejte zdarma můj email newsletter a již vám neuteče žádná novinka z oboru HR, personálního marketingu nebo personalistiky. Také informuji o nových kurzech a workshopech: Odebírejte zde