Řízení kariéry

Manažer nebo personalista každé firmy by měl počítat s profesním i kariérovým rozvojem u daného zaměstnance.

Kurz je určen:

Manažer nebo personalista každé firmy by měl počítat s profesním i kariérovým rozvojem u daného zaměstnance. Zároveň je přínosné přemýšlet, jak bude vypadat Vaše kariéra. V tomto kurzu se seznámíte se způsobem rozvoje a plánováním kariéry jednotlivců.

Co je cílem kurzu:

Absolventi kurzu budou odcházet s informacemi o plánování profesního i kariérového růstu svých zaměstnanců, vlastním kariérovým plánem, návodem, jak vést své zaměstnance k větší zodpovědnosti za svůj rozvoj, doporučením, jak si udržet ty nejlepší pracovníky.

Obsah kurzu:

Kariérové typy a jejich rozlišení, hledání kariérové kotvy. Vytipování klíčových zaměstnanců, otázky spojené s jejich kariérou ve firmě, stabilizací a motivací. Praktické nástroje řízení profesního rozvoje zaměstnanců, aplikace a způsob zavádění v praxi. Plánování kariéry a hodnoticí rozhovor. Analýza vzdělávacích a rozvojových aktivit, způsoby rozvoje, efektivní metody. Individuální rozvojové plány, motivační rozhovor. Kariérové mapy, rozvojové cíle a sebeřízení. Následnictví jako řízený proces plánování. Talent Management – identifikace, výběr a rozvoj talentů. Kariérový koučink.

Odebírejte zdarma můj email newsletter a již vám neuteče žádná novinka z oboru HR, personálního marketingu nebo personalistiky. Také informuji o nových kurzech a workshopech: Odebírejte zde