Týmová práce a spolupráce

Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalovat v oblasti soft skills.

Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalovat v oblasti soft skills. Chcete rozvinout dovednosti, které vám pomáhají pochopit sebe i ostatní, usnadňují a zkvalitňují spolupráci s druhými lidmi, rozšířit si své komunikační a prezentační schopnosti, týmovou spolupráce, zvládání konfliktů atp.,

Jsou velmi významné v dnešním pracovním prostředí a zaměstnavatelé je vyžadují na vysoké úrovni.

Cílem kurzu:

Týmová spolupráce je, jak již sám název napovídá, spolupráce lidí různých vlastností, schopností a znalostí na nějakém projektu. Týmová spolupráce se prosazuje především pro složitější úkoly, které vyžadují kreativitu a různé pohledy na problém.

Úkoly, které jsou spíše rutinní a nevyžadují příliš inovace, je lepší ponechávat jednotlivcům, budou tak vyřešeny rychleji. Vedoucí se proto vždy musí umět rozhodnout, kdy bude výhodnější pracovat týmově a kdy samostatně.

Obsah kurzu:

Pracovní činnosti ve firmách byly dříve orientovány spíše jako samostatné práce, ale dnes se stále více vyskytují snahy zapojit kolegy do projektové práce. Uchazeči musí, v rámci svých pracovních povinností zvládnout zpracovat náročnější úkoly nebo projekty společně s dalšími lidmi. Aby taková práce byla efektivní a pro všechny zúčastněné co možná nejpříjemnější, je dobré rozvíjet právě schopnosti spolupráce s druhými lidmi.

Máte zájem o kurz? Poptejte vaši cenu.

Odebírejte zdarma můj email newsletter a již vám neuteče žádná novinka z oboru HR, personálního marketingu nebo personalistiky. Také informuji o nových kurzech a workshopech: Odebírejte zde