MBTI a volba zaměstnání

940

Test osobnosti Myers-Briggs Type Indicator (MBTI) přiřazuje lidi k jednomu z 16 typů osobnosti. Ať už jste ESTJ nebo ISTP, nahlédněte do seznamu a zjistěte, jaké zaměstnání je dle vašeho typu pro vás nejvhodnější. Objevte povolání, které odpovídá nejlépe vaší osobnosti a ještě si zopakujete vaši angličtinu….:)

INFP povolání

Test si udělejte třeba zde test-mbti.hys.cz, ale je více míst, kde celý test, včetně vyhodnocení najdete. Více o metodě MBTI od pana Čakrta a jeho knize, dobré mít ve své knihovně: knihy.abz.cz/prodej/typologie-osobnosti.Wikipedia o MBTI podrobně: wikipedia.org/wiki/Myers-Briggs_Type_Indicator

PS: Já jsem ESTJ, no snad to zvládnu…:) https://cs.wikipedia.org/wiki/ESTJ asi budu ředitel nebo soudce, OMG.

MBTI
MBTI

Zdroj: Business insider

- Reklama -
Předchozí článekManipulace na pracovišti, ve vztahu, v rodině
Další článekNábor zaměstnanců je o hledání kvality, nikoliv kvantity!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.