Místo trestu zkuste meditaci

243

Meditace, jako forma zklidnění mysli, tu vždy byla a vím, že stále bude. V poslední době však nabrala na oblibě, při pohledu na její účinky, které musí potvrdit i odborná a vědecká veřejnost.

Jedna studie například naznačuje, že díky meditaci se daří vojákům při misích snížit celkový stress a zbavovat se různých úzkostí. U studentů má meditace skvělý dopad na paměť a chování.

Na škole Roberta Colemana v Baltimoru se snaží meditaci využívat při své výuce a terapii a prevenci negativního chování u dětí a má své výsledky, přes 2 roky nemusel tento způsob terapie měnit a děti dosahují lepších studijních výsledků. Místo trestu ve formě trestání, jsou děti umístěny do místnosti, kde mají prostor pro meditaci. Děti se učí dýchat, cvičí ásany, meditují a řeší své prohřešky. Děti se zbavují rušivých emocí a učí se tak pracovat s vlastní energií.

Doporučuji i všem dospělým v zaměstnání…J

- Reklama -
Předchozí článekVliv obezity a nadváhy na získání zaměstnání
Další článekKdyž jsem byl malý, chtěl jsem být…
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.