NASA hledá astronauty! „Journey to Mars“

853

NASA potřebuje 14 nových astronautů. Na inzerát se přihlásilo 18 300 uchazečů. NASA chce, abyste jeli na Mars! To znamená, že když jste se ucházeli o pozici astronauta nebo jinou klíčovou pozici, museli jste porazit dalších 18 300 uchazečů.

Kosmická agentura NASA vytvořila nádherné retro futuristické plakáty formou upoutávky na cestovní dovolenou, ale ne k moři, nýbrž na Mars. Ale planeta Mars není pro turisty, je i pro průzkumníky. Jako součást nové kampaně „Journey to Mars“ kosmická agentura usilovně pracuje na tom, aby inspirovala novou generaci marťanských dobrodruhů a tyto plakáty, původně vytvořené pro výstavu v Kennedy Center v roce 2009 ukazují, že každý může mít sny a jedním z nich nyní klidně může být dostat se do vesmíru.

Pouze ti nejlepší

I já jsem chtěl být kosmonautem, ale spousta lidí si neuvědomuje to, co vše je tomu třeba dát a obětovat. Vysokoškolský titul v oboru STEM a tři roky zkušeností atd. Jistě, NASA má tendenci vybírat lidi, kteří mají špičkové kombinace pokročilých stupňů vzdělání a zkušenosti s vojenským letectvím. Cesta na Mars není snadná a lehká už vůbec ne.

Institut rodinných firem
„Když přijdete na to, jak funguje vesmír, svým způsobem ho ovládáte.“ Stephen Hawking
Chcete-li získat pocit, jaké by to bylo pracovat jako geodet na Marsu, podívejte se na unikátní mapu. Zdá se, že červená planeta je skvělým místem pro pěší aktivity. Ale pojďme dále, vesmírná agentura tvrdě pracuje na tom, jak úspěšně přežít na dlouhých vesmírných misích. Astronauti na mezinárodní kosmické stanici strávili většinu z minulého roku experimentováním s rostoucí zeleninou ve vesmíru a nyní, když se úspěšně rozrostly kvetoucí rostliny, bude pravděpodobně NASA přecházet na jemnější plodiny, jako jsou rajčata.
„Dívejte se vzhůru na hvězdy a nikoli dolů na nohy. Pokuste se pochopit, co vidíte a proč existuje vesmír. Buďte zvědaví.“ — Stephen Hawking

Journey to Mars

Kampaň „Journey to Mars“, která by měla dostat lidi na červenou planetu za méně než 20 let, ale nemusí být zcela realistická. Existuje zde stále mnoho technických překážek, které jsou zjevné a někteří říkají, že nemáme čas nebo finanční prostředky na to, abychom čelili těmto velkým výzvám.

A kdo říká, že máme dovoleno zkoumat vesmír pouze tehdy, když letíme na Mars?

Další článek:  Špatný nábor zaměstnanců vás přijde na statisíce, nevěříte?

Všichni nyní hledáme odborníky, a i NASA potřebuje pro svůj vývoj a budoucnost další talenty.

Foto zdroj: Explorers Wanted on the Journey to Mars

- Reklama -