Náborový inzerát? Ptáte se jak na to? Jednoduše a přehledně zde!

675

Napsání úspěšného pracovního inzerátu je pro každého personalistu veledůležitým úkolem. Chcete-li oslovit co nejvíce potenciálních žadatelů o práci, musíte vědět jak na to a věřte, že to začíná právě u náborového inzerátu. Vaše námaha se musí vyplatit, ale je dobré vědět jak na to.

Nahlédněte do několika základních principů psaní reklamy náborového inzerátu. Přemýšlíte nad slovem reklama? To je v pořádku, protože to náborový inzerát skutečně je, totiž reklamou na vaši firmu a její pracovní nabídku.

Známe kód pro úspěšný náborový inzerát

Dnešní neurologové tvrdí, že jsme schopní udržet naši pozornost na zhruba 8 sekund, a to odpovídá velikosti textu o maximálně 40 slovech, a to je velice málo, pokud máme tolik času na to, upoutat našeho uchazeče.

Tato podrobná grafika vám ukáže, jak správně tvořit náborový inzerát a čemu se vyvarovat a na co nikdy nezapomenout. Trénujte tvorbu textu a volbu slov a kompozici inzerátu a věřte, že se výsledek brzy dostaví.

Nábor je tvrdá práce, ale je také potřeba do ní vkládat velký optimismus.

Přečtěte si také:  Tahák: Jak na sociální média v roce 2017? Kdy a co publikovat?

S trochou řemesla bude vaše náborová reklama úspěšná a možná posune vaši profesi na další úroveň.

Náborový inzerát vzor

Zdroj grafiky: www.headwaycapital.com

- Reklama -
VIAHeadway Capital
Předchozí článekNáborové problémy roku 2016, ale i roku 2017
Další článekEmployer branding musíte zalévat, aby vám rostl.
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.