Najděte svou práci skrze sociální sítě

175

Nacházíme se v období, kdy stále více firem inzeruje nabídky pracovních míst na svých sociálních kanálech a nejen ty, tyto kanály využívají i pro prezentaci sami sebe, svých hodnot, novinek, inovací apod.

Pokud chcete být v obraze co se děje na trhu práce a mít přehled o dobrých kontaktech, nabídkách práce, novinkách a trendech ve vašem oboru, jsou sociální sítě tím vhodným místem.

Kniha v mém videu vás lehce provede tím, jak vám sociální média mohou pomoct nalézt práci. Seznámí vás s pravidly a zásadami prezentace na sociálních sítích, s možnostmi vyhledávání práce, s tím, jak napsat perfektní životopis, jak v rychlém čase shromáždit důležité kontakty a s dalšími klíčovými nástroji, které vám pomohou získat vysněnou práci.

Sociální sítě již dávno nejsou pouze doménou mladší generace a byla by velká škoda tento kanál nevytěžit pro potřeby hledání zaměstnání. Tím, že se budete v této problematice orientovat a budete schopni na sociálních sítích oslovit významné firmy působící ve vašem regionu a oboru, prokážete nejen své dobré komunikační dovednosti, ale zároveň prokážete potenciálnímu zaměstnavateli, že jdete s dobou a rozumíte si i s médii tohoto století.

TIP:  Chcete podnikat na volné noze? Tak čtěte...

Nebojte se proto sociálních sítí a využijte je pro hledání práce a sběru informací pro váš kariérní rozvoj.

Link kniha

- Reklama -