Nejlepší firmy a zaměstnavatelé pro práci ve světě

1057

V roce 2017 bylo vydáno nové porovnání společností s nejlepší pracovní kulturou, pod názvem: „Nejlepší místa k práci“. Výsledky vycházejí z hodnocení, které bylo dotazníky získáno od zaměstnanců těchto společností.

Posláním tohoto průzkumu je učinit práci transparentní a odměňovat zaměstnance a jejich zaměstnavatele. Nejlepší zaměstnavatelé a místa k práci jsou kritickým způsobem, jak zvýraznit a odlišit ty nejlepší společnosti a aspekty jejich podnikání. Podívejte se na nejlepší společnosti, generální ředitele, nejlepší společnosti pro ženy, nejlepší společnost pro diverzitu a firmy s nejlepšími benefity pro rok 2017.

V průzkumu byly zahrnuty ty společnosti, které mají více jak 500 zaměstnanců.

Další články a průzkumy naleznete zde: www.comparably.com/blog/tag/best-of-lists/

Spojme se na sociálních sítích a nic vám již neuteče nebo odebírejte můj newsletter na téma personalistiky, HR marketingu a HR poradenství.

LinkedIn | Twitter | Facebook | Odebírejte Newsletter

- Reklama -
Předchozí článekAlan Watts: Příběh o farmáři
Další článekPracovní servery a portály jsou mrtvé
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.