Nová služba: Prevence a snížení fluktuace zaměstnanců

184

Naše služba se zabývá snížením nebo významným omezením fluktuace a její prevence v rámci Vaší společnosti. Všichni Vaši zaměstnanci bohužel nemají kapacitu, anebo nedisponují kompetencemi k manažerskému nebo personálnímu řízení Vašich lidí.

Někdy se mohou dopustit fatálních chyb a mohou ohrozit celou Vaši společnosti. Potřebujete krizového manažera pro prevenci fluktuace. Potřebujete člověka, který bude detekovat personální hrozby a problémy a včas je bude schopen řešit nebo rychle přijímat preventivní opatření napříč Vaší společností.

Celý detail služby zde

- Reklama -
Předchozí článekEgo a jeho vliv na výši platu?
Další článekE-mailový podpis je Váš pomocník?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.