O nás

Mgr. Petr Kmošek

Majitel

Personálně krizový interim management. Navrhuji, audituji, konzultuji a koučuji v oblastech HR, personalistiky, managementu a řízení.

V rámci své odborné praxe dnes vím, že musím mít kolem sebe takovou partu, na kterou se mohu vždy spolehnout. S každým členem mého týmu jsem již opakovaně realizoval nejrůznější projekty, které byly zaměřeny na rozvoj firem, jejich podnikání nebo oblasti HR.

Projekty jako jsou krizové řízení, interim projekty, manažerské a restrukturalizační projekty, dále personální audity a procesy, firemní vize, hodnoty, strategie, etický kodex, ale také EVP, projekty pro zaměstnavatelskou značku, kariérní stránky, náborové kampaně a nejrůznější HR projekty a mohl bych pokračovat.

V mém týmu dnes naleznete interim managery, krizové manažery, konzultanty, specialisty, grafiky, programátory, copywritery, ale i projektové manažery a administrativní podporu, vše nám funguje jako hodinky a za každým z mého týmu stojím osobně a svým jménem.

Pokud přemýšlíte o kariéře jako interim nebo je váš přesah do krizového managementu a krizového řízení, oslovte mě. Náš tým kolegů stále rozšiřujeme.

S panem Kmoškem spolupracuji již několik let, především na tématech rozvoje mých zaměstnanců a v personálních otázkách. Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Josef M.

Výhradní majitel ve společnosti Josef Mička Transport&Logistics

Petra mohu jen doporučit, jako člověka s přehledem a hlubokými znalostmi v řešení personálních otázek. Jeho vysoká odbornost z něj dělá personálního poradce schopného vyřešit jakékoliv zadání ze strany klienta.Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Lucie H.

General manager ve společnosti AMIRRO, ltd.

„S panem Kmoškem jsme spolupracovali v rámci jeho poradenství a školení. Rád bych vyjádřil svou spokojenost při této spolupráci a určitě ho mohu doporučit.“

Jiří Z.

Ředitel ve společnosti CZ Logistics

Petr pro naše společnosti realizuje personální a manažerské poradenství. Jeho vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Naše spolupráce probíhá na vysoké odborné a profesionální úrovni. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ing. Karel V. Ph.D., MBA

Ředitel T-STRING Pardubice, a.s.

Velice mě potěšil osobitý přístup pana Kmoška, jeho otevřenost a využívání hojného počtu praktických příkladů z jeho bohaté praxe.

Tomáš J

Siemens, s.r.o.

Petra Kmoška jsem poprvé poznala díky jeho nabídce personálního poradenství. Jeho komplexní přístup a rady byly pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Kateřina M.

Owner, czeXpress international s.r.o.

Pana Kmoška mohu doporučit jako profesionálního a otevřeného konzultanta. Kromě jeho znalostí si cením lidského přístupu a přehledu v problematice náboru.

Jan K.

Proxim, s.r.o.

S Petrem Kmoškem spolupracuji již delší dobu. Zodpovědný a svědomitý přístup, dodržování dohod a dobrá komunikace. Velmi se mi také líbí jeho profesionální vystupování, jeho zapálení pro svou práci a vše je samozřejmě podtrženo konkrétními výsledky.

Jan N.

CEO at ITEAD a.s.

S potěšením připojuji své doporučení k profilu Petra Kmoška. Jeho profesionální projev, upřímný zájem, kvalitní odborné poradenství a mnohaleté zkušenosti zaručují precizně odvedenou práci v oblasti recruitmentu a poradenství, za kterou je cítit lidský přístup a pochopení.

Petr W.

Packway s.r.o.
+ 300
HR projektů
+ 800
Kurzů a školení
+ 4000
Hodin poradenství
+ 2000
Pohovorů

Zavolejme si a začněme konzultovat

Rád vám budu nápomocen v rozvoji vaší firmy, managementu nebo HR.