- Reklama -

O nás

V rámci své odborné praxe dnes vím, že musím mít kolem sebe takovou partu, na kterou se mohu vždy spolehnout. S každým členem mého týmu jsem již opakovaně realizoval nejrůznější projekty, které byly zaměřeny na rozvoj firem nebo jejich HR. Personální audit, firemní procesy, náplně, postupy, vize, hodnoty, strategie, etický kodec, ale také EVP, projekty pro zaměstnavatelskou značku, kariérní stránky, náborové kampaně a nejrůznější HR projekty a mohl bych pokračovat. V mém týmu naleznete konzultanty, specialisty, grafiky, programátory, copywritery, ale i projektové manažery a administrativní podporu, vše nám funguje jako hodinky a za každým z mého týmu stojím osobně a svým jménem.

S panem Kmoškem spolupracuji již několik let, především na tématech rozvoje mých zaměstnanců a v personálních otázkách. Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Josef Mička

Výhradní majitel ve společnosti Josef Mička Transport&Logistics

Petra mohu jen doporučit, jako člověka s přehledem a hlubokými znalostmi v řešení personálních otázek. Jeho vysoká odbornost z něj dělá personálního poradce schopného vyřešit jakékoliv zadání ze strany klienta.Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Lucie Hronová

General manager ve společnosti AMIRRO, ltd.

„S panem Kmoškem jsme spolupracovali v rámci jeho poradenství a školení. Rád bych vyjádřil svou spokojenost při této spolupráci a určitě ho mohu doporučit.“

Jiří Zapletal

Ředitel ve společnosti CZ Logistics

Petr pro naše společnosti realizuje personální a manažerské poradenství. Jeho vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Naše spolupráce probíhá na vysoké odborné a profesionální úrovni. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ing. Karel Velechovský, Ph.D., MBA

Ředitel T-STRING Pardubice, a.s.

Petr Kmoška jsem poprvé poznala díky jeho nabídce personálního poradenství. Jeho komplexní přístup a rady byly pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Kateřina Mlejnková

Owner, czeXpress international s.r.o.

S Petrem Kmoškem spolupracuji již delší dobu. Zodpovědný a svědomitý přístup, dodržování dohod a dobrá komunikace. Velmi se mi také líbí jeho profesionální vystupování, jeho zapálení pro svou práci a vše je samozřejmě podtrženo konkrétními výsledky.

Jan Němec

CEO at ITEAD a.s.
+ 250
HR projektů
+ 800
Kurzů a školení
+ 4000
Hodin poradenství
+ 1500
Pohovorů

Zavolejme si a začněme konzultovat

Rád vám budu nápomocen v rozvoji vaší firmy, managementu nebo HR.