Phil Jackson „Zenový mistr NBA

550

Během své kariéry hlavního trenéra basketbalových týmu Chicago Bulls a Los Angeles získal Phil Jackson v NBA více mistrovských titulů než jakýkoliv jiný kouč v historii profesionálního sportu.

Zenový mistr NBA

Kromě toho dostal nálepku „Zenový mistr“, protože nikdy neuhnul ze svého trenérského stylu, založeného na vyznávání hlubokých hodnot. Je to trenér, který byl vždy schopen ostatní inspirovat a který uměl v hráčích najít a rozvinout lepší charakterovou stránku. Zenová meditace – to je nový způsob vedení týmů založený na svobodě, autenticitě a nezištné týmové spolupráci, která hypersoutěživý svět profesionálního sportu postavila na hlavu.

„Pokud to, co děláš, pramení z tvé duše, pak ve svém nitru ucítíš mohutnou řeku radosti.“ Rúmí

Další zdroje:

 

- Reklama -
Předchozí článekNikdy svou práci nepodceňujte!
Další článekJak na osobní značku, konzultanta, náboráře, poradce nebo kouče?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.