Podnikání není zaměstnání

138

Nedostáváte totiž pravidelně mzdu. Nikdo vám nepomůže nahoru, když se zrovna necítíte. Dokonce vás za vaše podnikání ani nikdo nepochválí.

Když nemáte výkony, nikdo s vámi nedělá hodnotící pohovor a nenalézá odrazové můstky pro vaši další kariéru. Nebudu snad hovořit ani o tom, když se vážně necítíte dobře nebo když se nedaří a potřebujete větší výplatu.

To kolik peněz jste do čeho investovali, vynaložili, proškolili, zmodernizovali, je pouze vaším oceněním toho, že podnikáte. Podnikání je formou příležitosti.

Obchodujeme s řešením pro někoho, kdo má problém, který potřebuje řešení, nejlépe to naše.

Časem umíte následující:

1) Řešit více problémů.

2) Řešit větší problémy.

3) Řešit širší problémy v podnikání vašich klientů.

Časem je třeba podnikání orámovat pravidly, procesy a systémy, ale to již není to téma, proč podnikáme. Naše srdce nás volá k tomu, abychom řešili problémy našich klientů způsobem, na který jsme hrdí.

Buďte tedy hrdí na své podnikání a řešte problémy klientů tak, abyste se mohli ohlédnout.

- Reklama -
Předchozí článekJak napsat dobrý pracovní inzerát, aby nestál za…
Další článekEmployer brand je vaše konkurenční výhoda
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.