Podpis v emailu a hledání práce?

720

Váš emailový podpis je součástí a vlastně klíčovým prvkem vaší digitální identity. Není bohužel překvapením, že celých 48% profesionálů nepoužívá digitální podpis a zcela opomíjí obchodního efektivitu tohoto nástroje. Můžete tak skvěle zacílit na vaše klienty, zákazníky nebo kolegy a šířit tak povědomí o sobě, o svých službách nebo aktivitách. Je vhodný i ke komunikaci, pokud jste uchazečem o práci.

Podpisy v mailu hrají svou roli

Jako uchazeč o práci, hledající zaměstnání, máte možnost v této emailové patičce komunikovat to nejdůležitější a vlastně personalistu zaujmout. Připojte vaše sociální kanály, fotografii, odkaz na vaši webovu stránku, cokoli co považujete za důležité pro vaši osobní prezentaci. Já do své patičky umísťuji odkaz na Facebook, Twitter, LinkedIn a má videa na Youtube. Vždy uvedu kontakt a email, telefon. Patičku vytvořím jednorázově a vždy se automaticky připojí jako podpis. Jak má takový podpis v emailu vypadat?

Podpis v mailu
Podpis v mailu
- Reklama -
Předchozí článekHledám práci
Další článekJak na personální marketing?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.