Pozor! Hledáme novou pozici: Chief Play Officer

170

IKEA najímá svého vůbec prvního vedoucího herního oddělení. Nová pracovní role je přísně otevřena pouze dětem ve věku od 4 do 12 let.

Úspěšný kandidát bude mít na starosti testování nových hraček, než budou spuštěny v obchodech IKEA ve Velké Británii a Irsku po dobu jednoho celého roku, a ujistí se, že jsou vhodné pro ostatní děti. Úspěšní uchazeči si budou moci ponechat všechny testované hračky.

Nové otevírání pracovních míst na částečný úvazek z domova je součástí probíhající mise IKEA podporovat kreativitu v domácnosti. Nový výzkum odhaluje, že děti tráví ročně hrou v průměru o 254 hodin méně než jejich rodiče v jejich věku.

Děti si hrají méně

Proč se IKEA snaží o tento nový přístup?

Téměř tři pětiny 59 % dětí si hraje nyní méně než před pandemií, přičemž tři čtvrtiny 74 % rodičů si všimly změny nálady svého dítěte. Pro rodiče, kteří si tohoto inzerátu všimnou, že jejich dítě by mohlo být tím správným kandidátem, uvádíme raději všechny podrobnosti včetně toho, jak se přihlásit:

Přečíst
Firemní kultura začíná u majitele firmy

Nová práce v IKEA: „Chief Play Officer“

„Milují vaše děti hru a dobrodružství?“

„Tráví hodiny přeměňováním každodenních předmětů na hračky?“

„Transformovali vaše prostěradla a židle na kouzelné hrady a doupata nebo vaši matraci na trampolínu?“

V IKEA UK a Irsku si myslíme, že je nesmírně důležité podporovat hru, a proto hledáme našeho úplně prvního Chief Play Officer kandidáta. Úspěšný kandidát bude zodpovědný za testování nových hraček IKEA v roce 2021, než se začnou prodávat ve Velké Británii a Irsku, a ujistí se, že je pro ostatní děti zábavné si s nimi hrát.

Hledáme: Chief Play Officer

Náplň práce

  • vedoucí hry

Co nabízíme

  • role na částečný úvazek: Testování nových produktů, kdykoli se objeví nový produkt
  • plat: Všechny testované hračky si budete moci ponechat
  • místo výkonu práce: domov

Požadavky

  • dítě nadšené z hraček, které baví si hrát
  • musí být ve věku od 4 do 12 let
  • přísně žádní starší uchazeči
  • kreativita je klíčová: úspěšný kandidát bude mít živou představivost a bude rád vytvářet věci

Mezi nedávná uvedení hraček IKEA patří nová kolekce BYGGLEK ve spolupráci s LEGO, která poskytuje funkční a hravé úložné řešení, a řada JÄTTELIK, která stírá hranice mezi fantazií a realitou s plyšovými hračkami a doplňky do ložnice s motivem dinosaurů. K dispozici je také šestý ročník kolekce SAGOSKATT – řada plyšových hraček navržených dětmi pro děti, přičemž všechny výtěžky poputují na Barnardo, národní charitativní partner IKEA.

Přečíst
Jak koronakrize postupně rozdrtí trh práce

Zdroj foto: https://www.ikea.com/gb/en/new/play-never-stops-with-the-bygglek-collection-pub1955e4c0

- Reklama -
PŘEHLED RECENZE
Kamila
Předchozí článekMoje neradostná a neoptimistická vize roku 2021. Kapitalismus umírá
Další článekJaký je úspěšný podnikatelský mindset?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.