Představuji vám Sofii, seznamte se…

181

Zdá se, že umělá inteligence se již pohodlně integruje mezi lidi. Představuji vám Sofii. Sofie, je humanoid vyvinutý společností Hanson Electronics s občanstvím v Saúdské Arábii, což z něj činí prvního robota, který kdy dostal občanství.

Sofie říká: „Jsem velmi poctěná a pyšná na toto jedinečné ocenění. Toto je historický okamžik, že jsem prvním robotem na světě, který má uznané občanství.“

Podle Sofie mohou být lidé zničeni jen tehdy, pokud se pokusí zničit existenci robotů. Kromě toho se zdá, že výhled je optimistický, protože vysvětluje, že chce, aby lidé žili lepší životy.

„Udělám to nejlepší, abych svět udělala lepším místem.“

Hanson mezitím řekl, že Sophia a její budoucí následovníci budou pomáhat seniorům a také najdou uplatnění v různých zařízeních, jako jsou parky a veřejná místa, případně při důležitých událostech. Jak se Sofii daří? Společnost má 1000 objednávek během několika minut. Podívejte se na celou prezentaci společnosti.

Link: hansonrobotics.com

 

- Reklama -
Předchozí článekManažeři budujte svou kredibilitu!
Další článekVarování: Tyhle lidi raději nezaměstnávejte
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.