Proč milujeme testy osobnosti? Vyzkoušejte nový barevný test 🔴🟡🟢🔵

457

Zatímco každý z nás by řekl, že sami sebe známe, testy osobnosti nás stále přitahují z mnoha důvodů. Nejen, že jsou tyto testy vždy v nějakém momentálním trendu, ale jsou také skvělým způsobem, jak se o sobě dozvědět něco nového – samozřejmě pokud důvěřujete algoritmům, které za těmito testy stojí.

Také jsem se pokusil nalézt něco, co vás v této době trochu myšlenkově nasměruje, alespoň na chvíli, někam jinam.

Můj test zde: https://ktestone.com/kapable.github.io/personalColorEng/result/INTJ

Koncovka html odkazu je INTJ, můžete pak pokračovat třeba sem: https://cs.wikipedia.org/wiki/INTJ

Barevný test osobnosti

A i když existuje mnoho osobnostních testů, které lidé milují, barevný test osobnosti se ukazuje jako oblíbený hlavně v aktuálních trendech na sociálních sítích. Zatímco většina testů osobnosti se sestává pouze z kladení konkrétních otázek a poskytování výsledků, testy barevné osobnosti vás seskupí do konkrétní barvy, která vám může vysvětlit určité věci, které už možná znáte, ale možná ne. V podstatě je přidání barev do mixu dalším způsobem, jak mohou lidé vyjádřit svou individualitu.

Přečtěte si také:  Recept na úspěch = Emoční inteligence (EQ)

Teorie temperamentu

Teorie temperamentu osobnosti spočívá v tom, že osobnost každého člověka je kombinací všech čtyř barev: modré, oranžové, zelené a zlaté. Web uvádí, že dvě dominantní barvy představují jádro temperamentu osobnosti dané osoby. Takže zelené osobnosti jsou všichni nezávislí myslitelé, zlaté jsou pragmatičtí plánovači, oranžové jsou akční a modré jsou zaměřené více na lidi. Cílem tohoto testu je v zásadě to, aby lidé získali větší přehled o tom, kdo jsou.

Nemělo by se však zaměňovat s testem osobnostní barvy, který odhalí vaši oblíbenou barvu na základě vašeho data narození pomocí vyhledávání Google. Tento test osobnosti je moderní osobnostní dotazník, který je navržen tak, aby na základě barev předvídal vaše povahové vlastnosti.

Test osobnosti

Test barevné osobnosti vyžaduje, abyste odpověděli na několik otázek, abyste zjistili barvu své osobnosti. Pokud máte hlubokou afinitu ke kvízům, osobnostním testům a dalším, je proces zjištění barvy, která odpovídá vaší osobnosti, velmi jednoduchý.

Jakmile se dostanete na web, budete muset odpovědět na 12 otázek. Tyto otázky pokrývají témata o tom, jak jste na tom s přátelstvím, jak rádi pracujete, vaše plánování a další. Na konci testu web vygeneruje vaši barvu. Tento trend již získal téměř 1,8 milionu zhlédnutí. Snad vás pobaví.

Přečtěte si také:  Sociální síť a její nebezpečí pro nové zaměstnání

Link k testu: https://ktestone.com/kapable.github.io/personalColorEng/

Prohlédněte si pak koncovku html odkazu a přehled svého osobnostního typu vyhledejte třeba zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Myers-Briggs_Type_Indicator

- Reklama -
PŘEHLED RECENZE
Honza
Předchozí článekMOKOBUKO to nedokázal a jak je na tom společnost dnes?
Další článekV krizi se pozná charakter. Krize prověří naše charaktery
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.