První práce dnešních úspěšných lídrů?

113

Možná si to ne zcela uvědomujete, ale Vaše první práce je důležitá. Vaše první práce sebou nese cenné zkušenosti, ale také získáte informaci o hodnotě peněz v poměru k obsahu a náplni Vaší práce. Vaše první práce, i když bude velice náročná, Vás může utvrdit ve Vašem snu a o to více ve Vás podnítit jeho dosažení.

Nezáleží na tom, kde začnete, důležité je, že započnete Vaší cestu za úspěchem. Přehled těchto lídru v obchodu nebo jiném oboru, se Vám snaží ukázat, že řada z nich začala od úplného dna a bez extra prostředků, skvělého zázemí nebo vlivných rodinných příslušníků.

Některá jména jsou Vám známa a některá nikoli, ale jako vzor proto, že ti kdo následují své sny a cíle je mohou dosáhnout, to stačí.

Zdroj: Make it cheaper

- Reklama -
Předchozí článekKdo je kariérní kouč?
Další článekChcete být na volné noze?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.