Co o mně říkají klienti

Petr Kmošek a jeho agentura pro nás realizoval poradenské služby v oblasti personalistiky a managementu. Jeho poradenská práce byla pro nás velice přínosná. Bylo znát, že má hluboké osobní zkušenosti a je znalý prostředí průmyslového podniku. Velmi jsme ocenili, jak rychle a přesně byl schopen analyzovat prostředí naší firmy a poukázat na problematická místa. Jeho doporučení pak byla nejen kvalifikovaná, užitečná, ale také praktická a hlavně realizovatelná. Rozhodně stojí za doporučení.

Daniel Hruška

Finanční ředitel

U pana Kmoška oceňuji jeho profesionalitu, osobní přístup, a hlavně jeho odbornou připravenost a know-how. S výstupem jeho práce jsem byl spokojený a mohu ho s jistotou doporučit.

Robin Juřeník

Jednatel společnosti

S panem Kmoškem jsme realizovali několik personálních projektů. Pana Kmoška ráda doporučím jako osobu, která má hluboké znalosti a schopnosti pokročilých konzultačních řešení. Pana Kmoška mohu s jistotou doporučit.

Marta Hartmannová

Jednatelka společnosti

Pan Kmošek byl pro naši společnost dodavatelem personálně marketingové služby. Jeho agentura pro nás připravila a posléze zrealizovala rozsáhlý náborový projekt, který byl úspěšný. Spolupráci s ním si cením a mohu ho určitě doporučit.

Jiří Špaňhel

V době projektu generální ředitel fy AMMANN Czech Republic a.s.

Pan Kmošek a jeho agentura nám poskytl vynikající feedback pro naši organizaci. Rozhodně je to někdo, kdo dokáže poskytnou zpětnou vazbu pro další směřování vaší společnosti. Rádi ho doporučíme dále.

Dagmar Machová

Předseda

Petra mohu jen doporučit, jako člověka s přehledem a hlubokými znalostmi v řešení personálních otázek. Jeho vysoká odbornost z něj dělá personálního poradce schopného vyřešit jakékoliv zadání ze strany klienta.Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Lucie Hronová

Jednatel společnosti

Pana Kmoška rád doporučím jako osobu, která má hluboké znalosti a schopnosti pokročilých poradenských řešení. Pan Kmošek předvedl vysokou úroveň dovedností a byl cenným přispěvatelem k personálnímu rozvoji naší obce. Mohu ho s jistotou doporučit.

Jiljí Kubrický

Starosta obce Zašová

Společnost KMOŠEK je poradenská agentura s dobrým know-how v oblastech poradenství. V průběhu let jsme pracovali s panem Kmoškem na různých projektech a byl jsem vždy spokojen s jeho způsobem vykonávání poradenské služby. Rád ho osobně doporučím.

Josef Dvořák

Majitel společnosti

S Petrem Kmoškem spolupracuji již delší dobu. Zodpovědný a svědomitý přístup, dodržování dohod a dobrá komunikace. Velmi se mi také líbí jeho profesionální vystupování, jeho zapálení pro svou práci a vše je samozřejmě podtrženo konkrétními výsledky.

Jan N.

CEO at ITEAD a.s.

Velice mě potěšil osobitý přístup pana Kmoška, jeho otevřenost a využívání hojného počtu praktických příkladů z jeho bohaté praxe.

Tomáš J

Siemens, s.r.o.

„S panem Kmoškem jsme spolupracovali v rámci jeho poradenství a školení. Rád bych vyjádřil svou spokojenost při této spolupráci a určitě ho mohu doporučit.“

Jiří Z.

Ředitel ve společnosti CZ Logistics

Petr pro naše společnosti realizuje personální a manažerské poradenství. Jeho vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Naše spolupráce probíhá na vysoké odborné a profesionální úrovni. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ing. Karel V. Ph.D., MBA

Ředitel T-STRING Pardubice, a.s.

Pana Kmoška mohu doporučit jako profesionálního a otevřeného konzultanta. Kromě jeho znalostí si cením lidského přístupu a přehledu v problematice náboru.

Jan K.

Proxim, s.r.o.

S potěšením připojuji své doporučení k profilu Petra Kmoška. Jeho profesionální projev, upřímný zájem, kvalitní odborné poradenství a mnohaleté zkušenosti zaručují precizně odvedenou práci v oblasti recruitmentu a poradenství, za kterou je cítit lidský přístup a pochopení.

Petr W.

Packway s.r.o.

S panem Kmoškem spolupracuji již několik let, především na tématech rozvoje mých zaměstnanců a v personálních otázkách. Vážím si jeho spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Josef M.

Výhradní majitel ve společnosti Josef Mička Transport&Logistics

Petra Kmoška jsem poprvé poznala díky jeho nabídce personálního poradenství. Jeho komplexní přístup a rady byly pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Kateřina M.

Owner, czeXpress international s.r.o.