Domů Reference

Reference

decoDoma, s.r.o ★★★★★

V průběhu let jsme pracovali s panem Kmoškem na různých HR projektech a byla jsem vždy spokojena s jeho způsobem vykonávání poradenské práce. Rozhodně ho ráda doporučím. Lenka Cvejnová - Jednatelka společnosti decoDoma, s.r.o

AMMANN Czech Republic a.s. ★★★★★

Pan Kmošek byl pro naši společnost dodavatelem personálně marketingové služby. Jeho agentura pro nás připravila a posléze zrealizovala rozsáhlý náborový projekt, který byl úspěšný. Spolupráci s ním si cením a mohu ho určitě doporučit. Jiří Špaňhel - V době projektu generální ředitel fy AMMANN Czech Republic a.s.

Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. ★★★★★

S panem Kmoškem jsme realizovali několik personálních projektů. Pana Kmoška ráda doporučím jako osobu, která má hluboké znalosti a schopnosti pokročilých konzultačních řešení. Pana Kmoška mohu s jistotou doporučit. Marta Hartmannová - Jednatelka společnosti Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.

EDUCO Zlín z.s. ★★★★★

Pan Kmošek a jeho agentura nám poskytl vynikající feedback pro naši organizaci. Rozhodně je to někdo, kdo dokáže poskytnou zpětnou vazbu pro další směřování vaší společnosti. Rádi ho doporučíme dále. Dagmar Machová - Předseda EDUCO Zlín z.s.

INEX SPEDITION s.r.o. ★★★★★

Společnost KMOŠEK je poradenská agentura s dobrým know-how v oblastech poradenství. V průběhu let jsme pracovali s panem Kmoškem na různých projektech a byl jsem vždy spokojen s jeho způsobem vykonávání poradenské služby. Rád ho osobně doporučím. Josef Dvořák - Majitel společnosti INEX SPEDITION s.r.o.

Exit mobile version