Rodinné podniky. Podnikání pro příští generace.

407

Během posledních 50 let, se tvář moderního podnikání dramaticky změnila v reakci na zlepšení technologií a změnu ve způsobu komunikace a interakce a vzestupem sociálních sítí a růstu internetu. Jedna věc, která se však nezměnila, je dominance rodinných podniků jako významných hospodářských sil na globálním trhu. Rodinné vazby se nadále projevují přínosem při vytváření úspěšného podnikání a začínající podnikatelská mysl se zjevně utváří v rodině samotné.

Co činí rodinné podniky tak úspěšnými? Je to ona jednota rodiny? Společná vize? Touha vytvořit něco pro příští generace? Upřímně řečeno, na to není zcela jasná odpověď.

Jediné, co víme, je, že některé z jejich příběhů musí být sdíleny, ať už je to samo podnikání, které přesáhlo hranice toho, co jsme si mysleli, že by bylo možné dokázat.

Vybudovat nejvyšší budovy na světě nebo ušetřit miliony životů inovativními novými léky. Kdo ví, možná i vy nebo vaše rodina může mít skrytý potenciál a jednou přijde její čas.

Rodinné podniky

Zdroj grafiky: https://www.coloniallife.com

- Reklama -
Předchozí článekPředstava úspěchu v kariéře jsou peníze
Další článekTvoříte svou osobní značku-brand
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.