Naše hlavní služby

Personální audit

Personální audit představuje účinnou a efektivní formu sběru cenných informací, které následně a efektivně využijete při vašich rozvoji lidských zdrojů a při optimalizaci a standardizaci procesů ve vaší organizaci.

Personální marketing

Nabízíme externí HR/ personální marketing, ale také interní HR/ personální marketing pro vnitřní fungování vaší společnosti a pro vaše marketingové působení vaší společnosti obecně.

Nábor a výběr zaměstnanců

Služba nábor a výběr zaměstnanců slouží k tomu, aby externí náborář dohlédl na dokonalý průběh výběrového řízení a zajistil kvalifikované personální poradenství.

Personální poradenství

Služba personální poradenství pokrývá celou komplexní oblast personalistiky a HR, jako celku. Pokud potřebujete poradit nebo konzultovat vaše HR, nahlédněte níže do detailu služby personálního poradenství.

Personální agentura

Naše služba personální agentura, působí v regionech Pardubice, Hradec Králové, Praha a Brno. V oboru působíme více než 10 let a již máme nejrůznější a významné reference v našem oboru, z celé České republiky.

Personální projekty

Firemní kultura, posouzení kompetencí, diagnostika, AC centrum, talent management, analýza vzdělávacích potřeb, analýza atmosféry společnosti a spokojenosti zaměstnanců, pomoc při výběru nových zaměstnanců, outplacement, analýza benefitů společnosti, personální audit, mystery shopping atd.

Externí personalista

Externí personalista může vaši společnost zastupovat v plném rozsahu pracovní náplně personalisty anebo funguje pouze v předem definovaných oblastech.

HR Interim manager

HR interim manager vám pomůže dočasně pokrýt roli HR manažera nebo HR ředitele, případně jinou pozici v personalistice, za účelem řešení urgentní situace ve vaší společnosti. HR interim manažera, si můžete také najmout na řešení změn, případně strategických nebo nepopulárních úkolů a kroků.

HR business partner

HR business partner je služba, kterou nabízíme všem firmám, požadující komplexní řešení personálních otázek. Jedná se o plnohodnotný HR outsourcing.

Krizový manažer

Pro firmu znamená zavedení komplexní služby krizového managementu v celém rozsahu realizace zásadních opatření, která ve svém cíli vedou ke zvýšení produktivity a dosažení zisku.

Nástupnictví v rodinné firmě

Je nutné plánovat a definovat způsob, jakým bude předáno vlastnictví firmy, a to v dostatečném časovém předstihu, a také naplánovat postup, jakým bude provedena výměna generací ve vedení firmy.

Krizový management

Naše služba krizového managementu zahrnuje souhrn řídících činností, analýz a vyhodnocování rizik, plánování, organizování, realizaci a kontrolu činností prováděných v souvislosti s aktivním řešením vzniklé krizové situace vaší firmy.

Revitalizace a restrukturalizace firem

Cílem naší služby je zachování firmy, dosáhnutí jejího oživení, případně obnovy původní či plánované výkonnosti. Naše služba stabilizace, revitalizace, restrukturalizace firem je komplexem fungujících opatření.

Zavolejme si a začněme konzultovat

Rád vám budu nápomocen v rozvoji vaší firmy, managementu nebo HR.

Více o službách

Z mého životopisu víte, že se na poli HR a trhu práce pohybuji již přes 10 let, a navíc v oboru, který má vysokou dynamiku a celou řadu výkyvů a změn, to tento obor HR dělá velice komplexním a náročným.

Při vývoji mých služeb jsem vycházel z praxe zaměstnance u mezinárodních a českých firem, vedení a řízení mé personální agentury, rozvoje mé školící a koučovací praxe a mé oblíbené disciplíny marketingu a obchodu.

Dnes mám za sebou více než několik stovek HR projektů a personálních auditů. Denně jsem pro různé firmy externím personalistou nebo personálním auditorem a konzultantem, u jiných společností implementuji, školím nebo konzultuji. Díky více než 2000 pohovorům, hodinám školení a HR workshopů a realizaci nejrůznějších HR zadání a projektů, se mohu považovat za HR konzultanta, auditora nebo marketéra a nabídnout vám mé odborné služby.

Společně s mým týmem jsem schopen uspokojit jakoukoli poptávku na poli HR, HR marketingu, personálního auditu nebo tvorby firemní vize, strategie nebo hodnot.

Aktuální přehled služeb pro rok

– strategický advisor v HR a řízení a rozvoji firem
– personální auditor
– auditor zaměstnavatelské značky a značky zaměstnavatele
– externí a interní personální auditor HR marketingu nebo HR komplexně
– externí náborář
– externí personalista
– externí personální ředitel
– firemní ombudsman
– poradce pro firemní kulturu a rozvoj firem
– hr business partner
– hr interim manager
– hr marketér, personální marketing konzultace, školení, workshop
– konzultant firemního marketingu – kariérní stránky a HR marketing obecně
– mentor v HR a řízení firem
– specialista na náborové kampaně
– provozovatel licence MPSV pro personální agentury Praha, Pardubice a Brno
– personální a procesní auditor
– personální poradce
– specialista na HR projekty na klíč
– konzultant pro prevenci a snížení fluktuace zaměstnanců
– školitel a lektor HR školení, HR workshopy, HR kurzy a krystalizační workshopy, více zde.
– konzultant talent managementu

 

Zavolejme si a začněme konzultovat

Rád vám budu nápomocen v rozvoji vaší firmy, managementu nebo HR.