10.7 C
Prague
Pátek, Listopad 15, 2019

Naše hlavní služby

Personální audit

Personální audit představuje účinnou a efektivní formu sběru cenných informací, které následně a efektivně využijete při vašich rozvoji lidských zdrojů a při optimalizaci a standardizaci procesů ve vaší organizaci.

Personální marketing

Nabízíme externí HR/ personální marketing, ale také interní HR/ personální marketing pro vnitřní fungování vaší společnosti a pro vaše marketingové působení vaší společnosti obecně.

Nábor a výběr zaměstnanců

Služba nábor a výběr zaměstnanců slouží k tomu, aby externí náborář dohlédl na dokonalý průběh výběrového řízení a zajistil kvalifikované personální poradenství.

Personální poradenství

Služba personální poradenství pokrývá celou komplexní oblast personalistiky a HR, jako celku. Pokud potřebujete poradit nebo konzultovat vaše HR, nahlédněte níže do detailu služby personálního poradenství.

Personální agentura

Naše služba personální agentura, působí v regionech Pardubice, Hradec Králové, Praha a Brno. V oboru působíme více než 10 let a již máme nejrůznější a významné reference v našem oboru, z celé České republiky.

Personální projekty

Firemní kultura, posouzení kompetencí, diagnostika, AC centrum, talent management, analýza vzdělávacích potřeb, analýza atmosféry společnosti a spokojenosti zaměstnanců, pomoc při výběru nových zaměstnanců, outplacement, analýza benefitů společnosti, personální audit, mystery shopping atd.

Externí personalista

Externí personalista může vaši společnost zastupovat v plném rozsahu pracovní náplně personalisty anebo funguje pouze v předem definovaných oblastech.

HR Interim manager

HR interim manager vám pomůže dočasně pokrýt roli HR manažera nebo HR ředitele, případně jinou pozici v personalistice, za účelem řešení urgentní situace ve vaší společnosti. HR interim manažera, si můžete také najmout na řešení změn, případně strategických nebo nepopulárních úkolů a kroků.

HR business partner

HR business partner je služba, kterou nabízíme všem firmám, požadující komplexní řešení personálních otázek. Jedná se o plnohodnotný HR outsourcing.

Krizový manažer

Pro firmu znamená zavedení komplexní služby krizového managementu v celém rozsahu realizace zásadních opatření, která ve svém cíli vedou ke zvýšení produktivity a dosažení zisku.

Nástupnictví v rodinné firmě

Je nutné plánovat a definovat způsob, jakým bude předáno vlastnictví firmy, a to v dostatečném časovém předstihu, a také naplánovat postup, jakým bude provedena výměna generací ve vedení firmy.

Krizový management

Naše služba krizového managementu zahrnuje souhrn řídících činností, analýz a vyhodnocování rizik, plánování, organizování, realizaci a kontrolu činností prováděných v souvislosti s aktivním řešením vzniklé krizové situace vaší firmy.

Rodinná firma

Nabízíme expertní poradenství pro rodinné firmy. Konzultace, poradenství, mentoring a koučink rodinných firem. Expert pro rodinné firmy.

Revitalizace a restrukturalizace firem

Cílem naší služby je zachování firmy, dosáhnutí jejího oživení, případně obnovy původní či plánované výkonnosti. Naše služba stabilizace, revitalizace, restrukturalizace firem je komplexem fungujících opatření.

Rodinné podnikání

Nabízíme expertní poradenství pro rodinné podnikání. Konzultace, poradenství, mentoring a koučink rodinného podnikání.

Více o službách

Z mého životopisu víte, že se na poli HR a trhu práce pohybuji již přes 10 let, a navíc v oboru, který má vysokou dynamiku a celou řadu výkyvů a změn, to tento obor HR dělá velice komplexním a náročným.

Při vývoji mých služeb jsem vycházel z praxe zaměstnance u mezinárodních a českých firem, vedení a řízení mé personální agentury, rozvoje mé školící a koučovací praxe a mé oblíbené disciplíny marketingu a obchodu.

Dnes mám za sebou více než několik stovek HR projektů a personálních auditů. Denně jsem pro různé firmy externím personalistou nebo personálním auditorem a konzultantem, u jiných společností implementuji, školím nebo konzultuji. Díky více než 2000 pohovorům, hodinám školení a HR workshopů a realizaci nejrůznějších HR zadání a projektů, se mohu považovat za HR konzultanta, auditora nebo marketéra a nabídnout vám mé odborné služby.

Společně s mým týmem jsem schopen uspokojit jakoukoli poptávku na poli HR, HR marketingu, personálního auditu nebo tvorby firemní vize, strategie nebo hodnot.

Aktuální přehled služeb pro rok

– strategický advisor v HR a řízení a rozvoji firem
– personální auditor
– auditor zaměstnavatelské značky a značky zaměstnavatele
– externí a interní personální auditor HR marketingu nebo HR komplexně
– externí náborář
– externí personalista
– externí personální ředitel
– firemní ombudsman
– poradce pro firemní kulturu a rozvoj firem
– hr business partner
– hr interim manager
– hr marketér, personální marketing konzultace, školení, workshop
– konzultant firemního marketingu – kariérní stránky a HR marketing obecně
– mentor v HR a řízení firem
– specialista na náborové kampaně
– provozovatel licence MPSV pro personální agentury Praha, Pardubice a Brno
– personální a procesní auditor
– personální poradce
– specialista na HR projekty na klíč
– konzultant pro prevenci a snížení fluktuace zaměstnanců
– školitel a lektor HR školení, HR workshopy, HR kurzy a krystalizační workshopy, více zde.
– konzultant talent managementu

Máte dotaz? Napište nám

Zavolejme si a začněme konzultovat

Rád vám budu nápomocen v rozvoji vaší firmy, managementu nebo HR.