Employer Branding audit

Realizujeme pro vás specializovanou auditovou a poradenskou službu pro účely rozvoje nebo startu vašeho firemního Employer Brandingu.

Employer Branding audit

Je především o budování značky zaměstnavatele a zaměřuje se na vzájemnou komunikaci a porozumění mezi firmou a společností.

Prostřednictvím kvalitního Employer Brandingu vaše firma unikátním způsobem sděluje svoji vizi, poslání a co je smyslem její práce. Také definuje to, kam jako organizace směřuje a v čem se liší od konkurence, co očekává od svých lidí a co jim za tento pracovní výkon nabízí.

Koncept auditu employer brandingu

V rámci konceptu vašeho Employer Brandingu je klíčový nejenom obsah vašeho sdělení, ale také jeho vizuální podoba. To obnáší vnímání vašeho loga, písma, stylu fotografií, obrázků, ale i dalších grafických prvků.

Lze tedy shrnout, že úkolem personálního marketingu vaší společnosti, je systematické budování dobrého jména zaměstnavatele na trhu práce. Trh práce má spoustu konkurentů a odlišuje je také to, jak umí komunikovat, kdo jsou, kam směřují a co nabízejí a toto vhodnou vizuální, obsahovou podobou prezentovat.

Jak ale postupovat, když chcete mít účinný a propracovaný koncept employer brandingu? Stačí si s námi domluvit schůzku a zbytek ponechte na nás.

Máme za sebou již několik desítek konceptů a realizací v oblastech náborových kampaní, personálního marketingu nebo employer brandingu a pozor, oproti ostatním dodavatelům této služby známe i vaše prostředí, věnujeme se totiž náboru, recruitmentu a obsazováním pozic pro nejrůznější společnosti v České republice. Víme tedy co funguje a co pro úspěšný employer branding udělat.

Proč nás pro službu employer branding audit

  1. Máme bohatou praxi v oboru náboru a hledání zaměstnanců.
  2. Známe prostředí HR a personálních oddělení, často je zastupujeme na trhu práce.
  3. Pravidelně realizujeme personální audit.
  4. Ovládáme moderní marketingové techniky a aktivně je používáme.
  5. Máme dobrou partu specialistů na grafiku, programování, video, SEO a PPC, ale textaře a kreativce.

Reference

Reference dělení dle průmyslu a odvětví
Elektrotechnický průmysl E-commerce Neziskovky
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.. decoDoma, s.r.o. Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s.
Informační systémy Bankovnictví, finance a pojišťovnictví Obce a města
Versino CZ, s.r.o. Europ Assistance s.r.o. Obec Zašová
Lehký průmysl Zdravotnictví a technika Maloobchod
Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. – Požární technika Arjo Czech Republic s.r.o. HECHT MOTORS s.r.o.
Strojírenství a obrábění kovů Logistika a doprava Elektrotechnický průmysl
Ammann Czech Republic a.s. DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Siemens Česká republika
Papírenský a polygrafický průmysl Sklářský a porcelánový průmysl Nábytkářský průmysl
Tiskárna H.R.G. LASVIT s.r.o. Amirro s.r.o. – Sklo a zrcadla
Automotive Informační technologie Výroba  
Ammann Czech Republic a.s. sledovanitv.cz s.r.o LINDE + WIEMANN SE & Co. KG
Polygrafický průmysl Energetický průmysl Potravinářský průmysl
Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o. NET4GAS, s.r.o. Nate – nápojová technika a.s.
Státní firmy Řetězce a retail
Velkoobchod
Společnost Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s. Tesco Stores ČR a.s OTTO Office (CZ) s.r.o.

 

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás… Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenosti Již od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství. Zeptejte se nás…
Náš přístup Pracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání. Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxe Za 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta. Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realita Výstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat. Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategie Řekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit. Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojení To, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt. Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledky Chceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi. Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metody Za 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná. Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovace Do našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů. Inovace, nápady, kreativa často chybí.