Employer Branding audit

Realizujeme pro vás specializovanou auditovou a poradenskou službu pro účely rozvoje nebo startu vašeho firemního Employer Brandingu.

Employer Branding audit

Je především o budování značky zaměstnavatele a zaměřuje se na vzájemnou komunikaci a porozumění mezi firmou a společností.

Prostřednictvím kvalitního Employer Brandingu vaše firma unikátním způsobem sděluje svoji vizi, poslání a co je smyslem její práce. Také definuje to, kam jako organizace směřuje a v čem se liší od konkurence, co očekává od svých lidí a co jim za tento pracovní výkon nabízí.

Koncept auditu employer brandingu

V rámci konceptu vašeho Employer Brandingu je klíčový nejenom obsah vašeho sdělení, ale také jeho vizuální podoba. To obnáší vnímání vašeho loga, písma, stylu fotografií, obrázků, ale i dalších grafických prvků.

Lze tedy shrnout, že úkolem personálního marketingu vaší společnosti, je systematické budování dobrého jména zaměstnavatele na trhu práce. Trh práce má spoustu konkurentů a odlišuje je také to, jak umí komunikovat, kdo jsou, kam směřují a co nabízejí a toto vhodnou vizuální, obsahovou podobou prezentovat.

Jak ale postupovat, když chcete mít účinný a propracovaný koncept employer brandingu? Stačí si s námi domluvit schůzku a zbytek ponechte na nás.

Máme za sebou již několik desítek konceptů a realizací v oblastech náborových kampaní, personálního marketingu nebo employer brandingu a pozor, oproti ostatním dodavatelům této služby známe i vaše prostředí, věnujeme se totiž náboru, recruitmentu a obsazováním pozic pro nejrůznější společnosti v České republice. Víme tedy co funguje a co pro úspěšný employer branding udělat.

Proč nás pro službu employer branding audit

  1. Máme bohatou praxi v oboru náboru a hledání zaměstnanců.
  2. Známe prostředí HR a personálních oddělení, často je zastupujeme na trhu práce.
  3. Pravidelně realizujeme personální audit.
  4. Ovládáme moderní marketingové techniky a aktivně je používáme.
  5. Máme dobrou partu specialistů na grafiku, programování, video, SEO a PPC, ale textaře a kreativce.

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.