Employer Branding audit

Realizujeme pro vás specializovanou auditovou a poradenskou službu pro účely rozvoje nebo startu vašeho firemního Employer Brandingu.

Employer Branding

Je především o budování značky zaměstnavatele a zaměřuje se na vzájemnou komunikaci a porozumění mezi firmou a společností.

Prostřednictvím kvalitního Employer Brandingu vaše firma unikátním způsobem sděluje svoji vizi, poslání a co je smyslem její práce. Také definuje to, kam jako organizace směřuje a v čem se liší od konkurence, co očekává od svých lidí a co jim za tento pracovní výkon nabízí.

Koncept employer brandingu

V rámci konceptu vašeho Employer Brandingu je klíčový nejenom obsah vašeho sdělení, ale také jeho vizuální podoba. To obnáší vnímání vašeho loga, písma, stylu fotografií, obrázků, ale i dalších grafických prvků.

Lze tedy shrnout, že úkolem personálního marketingu vaší společnosti, je systematické budování dobrého jména zaměstnavatele na trhu práce. Trh práce má spoustu konkurentů a odlišuje je také to, jak umí komunikovat, kdo jsou, kam směřují a co nabízejí a toto vhodnou vizuální, obsahovou podobou prezentovat.

Jak ale postupovat, když chcete mít účinný a propracovaný koncept employer brandingu? Stačí si s námi domluvit schůzku a zbytek ponechte na nás.

Máme za sebou již několik desítek konceptů a realizací v oblastech náborových kampaní, personálního marketingu nebo employer brandingu a pozor, oproti ostatním dodavatelům této služby známe i vaše prostředí, věnujeme se totiž náboru, recruitmentu a obsazováním pozic pro nejrůznější společnosti v České republice. Víme tedy co funguje a co pro úspěšný employer branding udělat.

Proč nás pro službu vašeho employer brandingu

  1. Máme bohatou praxi v oboru náboru a hledání zaměstnanců.
  2. Známe prostředí HR a personálních oddělení, často je zastupujeme na trhu práce.
  3. Pravidelně realizujeme personální audit.
  4. Ovládáme moderní marketingové techniky a aktivně je používáme.
  5. Máme dobrou partu specialistů na grafiku, programování, video, SEO a PPC, ale textaře a kreativce.