Externí a interní personální marketing audit

Nabízíme vám specializovanou auditovou a poradenskou službu pro účely rozvoje nebo startu vašeho firemního externího a interního personální marketingu.

Audit personálního marketingu

Váš personální marketing by se měl umět zaměřit jak na oslovení a získání nových zaměstnanců a efektivně využívat nejrůznější prostředky jako jsou portály, sociální sítě, spolupráce se školami, veletrhy, offline inzerce, tak i dobře komunikovat směrem dovnitř, ke svým stávajícím zaměstnancům a starat se i o jejich motivaci a angažovanost.

Vaše firma musí být lepší, než je konkurence, i s ohledem na to, jak dokážete komunikovat ven a dovnitř jako zaměstnavatel. Firmy si často neuvědomují, jak velký rozdíl může být mezi cíleným personálním marketingem a marketingem nechtěným, který jde jakoby mimochodem.

Pokud je ve firmě toxická atmosféra, jestli to manažeři se zaměstnanci neumí, pak se to společnost a okolí firmy brzy dozví a negativní reference se šíří rychle. Jak toto zastavit? Jak se naučit komunikovat ven a dovnitř? Pokud tápáte nevadí, setkáme se a vše osobně prodiskutujeme.

Cílem této služby je pomoci firmám umět komunikovat ven, a to efektivně s použitím moderních nástrojů, tak i dovnitř, díky auditu a sběru informací se dozví, jaká jsou bolestivá místa společnosti a kde je třeba zabrat. Jak a co komunikovat vás naučíme, díky naší metodice.

Proč nás pro službu auditu personálního marketingu

  1. Máme bohatou praxi v oboru náboru a hledání zaměstnanců.
  2. Známe prostředí HR a personálních oddělení, často je zastupujeme na trhu práce.
  3. Ovládáme moderní marketingové techniky a aktivně je používáme.
  4. Máme dobrou partu specialistů na grafiku, programování, video, SEO a PPC, ale textaře a kreativce.