Externí a interní personální marketing audit

Nabízíme vám specializovanou auditovou a poradenskou službu pro účely rozvoje nebo startu vašeho firemního externího a interního personální marketingu.

Audit personálního marketingu

Váš personální marketing by se měl umět zaměřit jak na oslovení a získání nových zaměstnanců a efektivně využívat nejrůznější prostředky jako jsou portály, sociální sítě, spolupráce se školami, veletrhy, offline inzerce, tak i dobře komunikovat směrem dovnitř, ke svým stávajícím zaměstnancům a starat se i o jejich motivaci a angažovanost.

Vaše firma musí být lepší, než je konkurence, i s ohledem na to, jak dokážete komunikovat ven a dovnitř jako zaměstnavatel. Firmy si často neuvědomují, jak velký rozdíl může být mezi cíleným personálním marketingem a marketingem nechtěným, který jde jakoby mimochodem.

Proč audit personálního marketingu?

Pokud je ve firmě toxická atmosféra, jestli to manažeři se zaměstnanci neumí, pak se to společnost a okolí firmy brzy dozví a negativní reference se šíří rychle. Jak toto zastavit? Jak se naučit komunikovat ven a dovnitř? Pokud tápáte nevadí, setkáme se a vše osobně prodiskutujeme.

„Pomáháme komunikovat vaší firmě dovnitř i ven.“

Cílem této služby je pomoci firmám umět komunikovat ven, a to efektivně s použitím moderních nástrojů, tak i dovnitř, díky auditu a sběru informací se dozví, jaká jsou bolestivá místa společnosti a kde je třeba zabrat. Jak a co komunikovat vás naučíme, díky naší metodice.

Proč nás pro externí a interní personální marketing audit

  1. Máme bohatou praxi v oboru náboru a hledání zaměstnanců.
  2. Známe prostředí HR a personálních oddělení, často je zastupujeme na trhu práce.
  3. Ovládáme moderní marketingové techniky a aktivně je používáme.
  4. Máme dobrou partu specialistů na grafiku, programování, video, SEO a PPC, ale textaře a kreativce.

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.