Externí personalista

Externí personalista nebo externí personalistka může vaši společnost zastupovat v plném rozsahu pracovní náplně personalisty anebo funguje pouze v předem definovaných oblastech.

Externí personalista

V každé úspěšné organizaci to bez odborníka na personalistiku zkrátka nefunguje. Ale i přes to, že jeho osoba má svůj strategický význam, není nutné, aby vás stála tolik, jako když je personalista váš vlastní zaměstnanec. To je skvělý moment pro využití služby externího personalisty. Pokud potřebujete profesionála na oblast HR máte možnost ho využít v momentě, kdy ho opravdu potřebujete a v měsících klidu nebo nižší poptávky, si můžete dát pauzu, to s kmenovým zaměstnancem bohužel nelze.

Kdy zvolit službu externího personalisty

Může být pouze podporou pro stávající oddělení, překlenout neobsazené místo po dobu náboru anebo mateřské dovolené, či nedobrovolného odchodu. Může pro vás dělat pohovory, rozvíjet procesy, vzdělávat a mentorovat, realizovat projekt atd.

Externí personalista = váš konzultant a realizátor

Je především konzultant a realizátor, který vám spolu se záštitou vašeho HR přinese i know-how z jiných společností a může tak maximálně obohatit vaši společnost, a to za výrazně nižší náklady než kmenový zaměstnanec. Externí personalista nebo externí personalistka může být dočasným řešením vašeho HR. Oslovte nás.

Služby pro interim management – Outsourcing HR a managementu

Realizujeme službu externí personálního manažer také v těchto městech:

Externí personalista
Externí personalista

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.