Firemní ombudsman zajistí vaší společnosti lepší důvěryhodnost a postará se o dohled nad dodržováním práv zaměstnanců.

Nabízíme vám tuto službu všem společnostem, které chtějí získat důvěru svých zaměstnanců a tím také zvýšit efektivitu podnikání v daném oboru.

Ombudsman pro firmu rovněž prověří vnitřní atmosféru a vnitropodnikové vztahy a je schopen upravit některé ne právě ideálně fungující vazby mezi podřízenými a nadřízenými. Ombudsman pro firmy a organizace je dobrou cestou, jak být transparentní nejen navenek, ale také z pohledu vašich zaměstnanců.

Touto službou získáte zkušeného personálního konzultanta s praxí z nejrůznějších společností, který bude pravidelně docházet do vaší společnosti a bude poskytovat vám a vašim zaměstnancům podporu při řešení nejrůznějších překážek a komplikací mezi týmy nebo vedením.

Firemní ombudsman pro vás dokáže být velice dobrou podporou při zavádění změn v organizaci, skokovému nárůstu zaměstnanců nebo při komplikovaných personálních problémech, vysoké fluktuaci nebo trátě reputace na trhu práce.

Službu realizuje osobně pan Mgr. Petr Kmošek

Pro vaši konzultaci nás kontaktujte na čísle 605 733 267 nebo emailu info@kmosek.com.

Odebírejte zdarma můj email newsletter a již vám neuteče žádná novinka z oboru HR, personálního marketingu nebo personalistiky. Odebírejte zde