HR business partner

HR business partner je služba, kterou nabízíme všem firmám, požadující komplexní řešení personálních otázek. Zajistíme nejen zvýšení efektivity práce u jednotlivých zaměstnanců, ale také vyšší efektivitu jednotlivých oddělení, s přihlédnutím na jejich roli ve společnosti.

HR business partner

HR procesy jsou všechny činnosti a aktivity, které souvisí s náborem zaměstnanců, ale také s komunikací s pracovníky uvnitř firmy. Vylepšete s námi svou HR koncepci a řešte personální otázky s nadhledem. HR business partner je osoba, která se stane skutečným partnerem a přítelem v oblasti vnitřní i vnější komunikace s lidskými zdroji.

Komplexní HR business patrnerství pro vaší firmu

V rámci nabídky naší služby HR business partner nabízíme kompletní zastřešení všech HR procesů. Vytváříme koncepce v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců, spolupracujeme s managementem společnosti při řešení personálních otázek. Realizujeme získávání, nábor a uvedení nových pracovníků, neseme odpovědnost za dodržování pracovněprávní legislativy.

Přinášíme přidanou hodnotu a efektivní řešení například rozvojem schopnosti vedení a plánovaným nástupnictvím, řízením změn, rozvojem organizace, personální strategií.

HR business partnering služba

Je pro vás osoba, která se soustředí na budování podmínek a efektivity přiděleného oddělení, úkolu, projektu, zadání. Víme jak Vám pomoci.

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.