Osobnostní diagnostika

Osobní diagnostika je efektivním způsobem, jak vybrat nové zaměstnance vskutku kvalitně. Nabízíme tuto službu všem firmám, které pořádají nábory a potřebují osobní posudek na potenciální pracovníky. S pomocí této diagnostiky můžete odhalit některé nevhodné vlastnosti nebo naopak predispozice, které se budou vaší společnosti hodit.

Osobní diagnostika

Posouzení zaměstnance z různých hledisek je velmi důležité, někdy musí být personalista také tak trochu psychologem. My vám nabízíme pomocnou ruku v podobě diagnostiky potenciálního zaměstnance a tím pádem také zvýšení efektivity náborové kampaně.

Kdy využít službu osobní diagnostiky

  • Získání důležitých a přitom nedostupných informací, pomocí nových metod, což může významně  zkvalitňit a zefektivnit samotný výběrový proces.
  • Zjištění případných slabin či problematických míst budoucích i stávajících zaměstnanců, ale také zároveň vyzvednutí jejich rozvojového potenciálu do budoucna.
  • Spolehlivá predikce toho, zda osobnost testovaného člověka odpovídá profilu dané pozice, firemní kultuře, případně, zda se dobře začlení do konkrétního pracovního týmu.