Outplacement

Outplacement je proces účinné pomoci zaměstnancům v obtížné životní a profesní situaci, jakou je ztráta zaměstnání.  Naše služba outplacementu zahrnuje poradenství zaměstnancům v oblasti pracovního práva, zdravotního a sociálního zabezpečení, komunikaci s úřady, školení v otázkách hledání nového zaměstnání, tvorba a napsání životopisu, cvičné pohovory a interview, komunikaci a akvizice potenciálních zaměstnavatelů, identifikace zdrojů pracovních míst a v neposlední řadě psychickou podporu a pomoc.

Outplacement – pomoc při ztrátě zaměstnání

Zabýváme se také tvorbou příruček pro odcházející zaměstnance, která shrnuje důležité body a plní úlohu rádce. Jsme pomocnou rukou podanou odcházejícímu zaměstnanci, ale zároveň pomáháme i těm, kteří ve společnosti zůstali.

Outplacemenet management

Outplacement management pomáhá řešit složitou situaci zaměstnavatele při propouštění zaměstnanců, jak propouštěným tak i manažerům zaměstnavatele.

Naše služba outplacement zahrnuje

  • Konzultace a poradenství související s propouštěním zaměstnanců.
  • Definice a vytvoření seznamu dovedností zaměstnanců.
  • Výběr možných typů a zdrojů zaměstnání.
  • Rozvoj technik pohovoru a posouzení osobního profilu propuštěného zaměstnance.
  • Zpracování a odsouhlasení životopisů zaměstnanců.
  • Hledání příležitostí a zdrojů na aktuálním trhu práce.
  • Účast na modelových výběrových řízeních.
  • Přesný plán kampaní hledání zaměstnání.
  • Kariérní a profesní poradenství.
  • Kariérní mentoring.
Outplacement
Outplacement

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.