Personální poradenství

Naše služba personální poradenství, pokrývá celou komplexní oblast personalistiky, jako celku. Níže oblasti služby personálního poradenství.

Personální poradenství prakticky

Analýza profilu uchazeče

Provádíme analýzu profilu uchazeče a získáme tak informace o jeho motivaci, potřebách a rozvojovém potenciálu. Službu provádíme v těchto oblastech:

 • Výběr uchazečů na konkrétní pozice
 • Složení týmu a jeho analýza, včetně organizace
 • Ohodnocení osobního potenciálu
 • Párový pohovor
 • Měření spokojenosti, analýza firemní kultury
 • Snížení fluktuace zaměstnanců
 • Poradenství v oblasti kariérního plánování

Analýza profilu uchazeče, případně zaměstnance, umožňuje zlepšení výběrového procesu, silnější vazbu se zaměstnanci, zlepšení firemní kultury a atmosféry. Efektivní personální plánování a rozvoj personálního managementu firmy.

Organizace a týmy

Nejlepší a nejefektivnější týmy se vyznačují sladěnou profesní kvalifikací, odborností a kompetenční vybaveností každého člena týmu. Analyzujeme jednotlivé role a složení týmu a ukážeme Vám pomocí analýzy profilu osobnosti potenciál Vašeho týmu a celé organizace. Personální poradenství Vás provede zvýšením efektivity řízení lidských zdrojů

Pohovory se zaměstnanci, párový pohovor, bilanční pohovor

Pohovor se zaměstnancem hraje v rozvoji Vašich lidských zdrojů svou roli, protože umožňuje porovnávání cílů a strategie firmy s individuálním očekáváním zaměstnance. Jsme tu pro Vás v těchto oblastech:

 • Bilannčí pohovor, párový pohovor
 • Mentoring zaměstnanců a řídících pracovníků
 • Připravený a strukturovaný obsah a cíl pohovoru
 • Vypracování a definice cílů
 • Plánování dalšího vzdělávání a rozvoje

Personální audit

Zprostředkujeme Vám nezávislý pohled na Vaši firmu, analyzujeme řídící a personální procesy, jejich efektivity a funkčnosti. Personální audit využijete jako nástroj v případě nutnosti manažerských rozhodnutí, jako je například: restrukturalizace a optimalizace firmy, zlepšení personálního řízení, změny ve vlastnické struktuře, nastavení firemní strategie, úspor nákladů a také v nastavení náboru zaměstnanců. Tato metoda se také zaměřuje na efektivitu firemních procesů a postupů v souladu s personálním obsazením. Výsledkem našeho personálního auditu je komplexní závěrečná zpráva s doporučením a postupy.

Průzkum spokojenosti

Tato služba Vám umožní rychlý přehled, ve formě závěrečné zprávy, a získání obrazu firmy z hlediska a pohledu zaměstnanců. K průzkumům používáme metody, jako jsou dotazníky nebo párové rozhovory, workshopy, využíváme také různé aplikace a softwarové řešenní pro zjištění celkové analýzy firmy.

Reference

Reference dělení dle průmyslu a odvětví
Elektrotechnický průmysl E-commerce Neziskovky
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.. decoDoma, s.r.o. Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s.
Informační systémy Bankovnictví, finance a pojišťovnictví Obce a města
Versino CZ, s.r.o. Europ Assistance s.r.o. Obec Zašová
Lehký průmysl Zdravotnictví a technika Maloobchod
Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. – Požární technika Arjo Czech Republic s.r.o. HECHT MOTORS s.r.o.
Strojírenství a obrábění kovů Logistika a doprava Elektrotechnický průmysl
Ammann Czech Republic a.s. DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Siemens Česká republika
Papírenský a polygrafický průmysl Sklářský a porcelánový průmysl Nábytkářský průmysl
Tiskárna H.R.G. LASVIT s.r.o. Amirro s.r.o. – Sklo a zrcadla
Automotive Informační technologie Výroba  
Ammann Czech Republic a.s. sledovanitv.cz s.r.o LINDE + WIEMANN SE & Co. KG
Polygrafický průmysl Energetický průmysl Potravinářský průmysl
Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o. NET4GAS, s.r.o. Nate – nápojová technika a.s.
Státní firmy Řetězce a retail
Velkoobchod
Společnost Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s. Tesco Stores ČR a.s OTTO Office (CZ) s.r.o.

 

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás… Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenosti Již od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství. Zeptejte se nás…
Náš přístup Pracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání. Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxe Za 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta. Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realita Výstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat. Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategie Řekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit. Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojení To, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt. Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledky Chceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi. Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metody Za 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná. Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovace Do našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů. Inovace, nápady, kreativa často chybí.