Personální projekty na klíč

Využijte službu personální projekt na klíč, která zahrnuje v našem případě velké spektrum HR personálních služeb. Nabízíme společnostem skvělou možnost, jak se ještě lépe prosadit v často náročném obchodním a podnikatelském prostředí.  Které to jsou? S čím vám vlastně dokážeme pomoci? V podstatě komplexně se vším, co s personálním řízení firmy souvisí.

Personální projekty na klíč

Realizujeme vám personální projekty na klíč, se kterými bude vaše firma lépe fungovat zevnitř, ale také bude dobře působit na vnější okolí. Využijte ty správné personální projekty. Profesní a bilanční diagnostika, pomoc při výběru nových zaměstnanců nebo analýza atmosféry společnosti, to je jen malá ochutnávka.

 • marketingové projekty, kampaně, rovoj značky, strategie
 • obchodní projekty, rozvoj obchodních týmů, efektivita, optimalizace
 • personální analýza zdrojů společnosti
 • posouzení kompetencí zaměstnanců, konkrétní dynamika a motivace osobnosti
 • analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců
 • analýza atmosféry společnosti, spokojenosti zaměstnanců
 • profesní a bilanční diagnostika
 • AC centrum
 • pomoc při výběru nových zaměstnanců, případně realizace výběrového řízení nových zaměstnanců
 • specializovaná diagnostika
 • Outplacement:  pomoc firmám při práci se zaměstnanci ve výpovědní lhůtě, se zaměstnanci ohroženými nezaměstnaností nebo se zaměstnanci při přechodu na nový podnikatelský program
 • analýza benefitů společnosti
 • personální audit
 • audit oddělení, poboček, jednotlivců

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.