Podnikatelský koučink

Naše služba podnikatelského koučinku má pokrytí v celé České republice. Kouč ve vašem podnikání je váš osobní průvodce na cestě podnikáním a osobním životem. Prostřednictvím otázek a zpracováním témat, otevírám vaši mysl, pomáhám vám nalézt souvislosti, příčiny a utřídit myšlenky, názory a postoje v podnikání.

Podnikatelský koučink a jeho hlavní témata

 • Potřebujete řešit vaši podnikatelskou cestu a její další směřování.
 • Efektivně pracovat se zdroji a nalézt vntiřní energii k další cestě.
 • Mít lepší osobní nebo pracovní výsledky.
 • Potřebujete zvýšit pracovní a osobní efektivitu.
 • Nastartovat podnikání nebo ho posunout na další úroveň
 • Vést efektivní komunikaci s manažery, spolumajiteli, kolegy.
 • Efektivita stanovení a hodnocení cílů.
 • Umět řídit vlastní kariéru, firmu, tým.
 • Být efektivním lídrem, manažerem, vedoucím, majitelem.
 • Mít výkon a energii k dosahování cílů.
 • atd.

Co získáte podnikatelským koučinkem

 1. Rozvinete svůj osobní potenciál. Zvýšíte vlastní výkonnost. Znovuobjevíte radost a pohodu v podnikání. Objevíte nové výzvy a nasměrujete se správně ve svém podnikání.
 2. Kvalitativně a měřitelně se posunete ve vašem podnikatelském myšlení a podnikání celkově.
 3. V kouči získáte svého partnera pro konzultace strategických a zásadních rozhodnutí v každodenním podnikatelském životě.

Kouč v podnikání – Koučink pro podnikatele

Všichni trpíme určitou formou izolace. Potkáváme stále stejné kolegy, přátele, konkurenty, máme pocit, že se nemůžeme posunout dále, nikdo nám nenaslouchá. Kouč pomáhá najít cestu ven z této izolace a znovu nalézt dialog se svým podnikatelským posláním.

Podnikatelský koučink
Podnikatelský/ Business koučink pro podnikatele. Osobní koučink a mentoring pro podnikatele

Další služby pro osobní rozvoj

Realizujeme podnikatelský koučink i ve vašem městě

Máte zájem o podnikatelský koučink nebo mentoring? Oslovte nás

 

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v manažerském řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.