Propouštění zaměstnanců

Externí konzultant pro propouštění zaměstnanců je především HR odborník a specialista, který pro vás uvede v praxi mix dvou služeb, a to službu v personálním poradenství a problematiky propouštění  a kariérní poradenství zaměřeného na propouštěné zaměstnance.

Služba propouštění zaměstnanců z pohledu zaměstnavatele

Poskytujeme externí HR službu, která je zaměřená na poskytnutí procesu propouštění, tedy od vedení ukončovacích rozhovorů až po kariérní systém pro propuštěné zaměstnance. Službou získáte partnera, který vás provede procesem propouštění zaměstnanců od A až do Z.

Služba pro propouštěné zaměstnance

Je procesem účinné pomoci zaměstnancům v obtížné životní a profesní situaci, jakou je ztráta zaměstnání.  Naše služba pro propouštěné zaměstnance zahrnuje poradenství zaměstnancům v oblasti pracovního práva, zdravotního a sociálního zabezpečení, komunikaci s úřady, školení v otázkách hledání nového zaměstnání, tvorba a napsání životopisu, cvičné pohovory a interview, komunikaci a akvizice potenciálních zaměstnavatelů, identifikace zdrojů pracovních míst a v neposlední řadě psychickou podporu a pomoc.

Zabýváme se také tvorbou příruček pro odcházející zaměstnance, která shrnuje důležité body a plní úlohu rádce. Jsme pomocnou rukou podanou odcházejícímu zaměstnanci, ale zároveň pomáháme i těm, kteří ve společnosti zůstali.

Manažerská podpora při propouštění zaměstnanců

Manažerská podpora při propouštění zaměstnanců pomáhá řešit složitou situaci zaměstnavatele při propouštění zaměstnanců, jak propouštěným tak i manažerům zaměstnavatele.

Naše služba propouštění zaměstnanců zahrnuje

  • Konzultace a poradenství související s propouštěním zaměstnanců.
  • Definice a vytvoření seznamu dovedností zaměstnanců.
  • Výběr možných typů a zdrojů zaměstnání.
  • Rozvoj technik pohovoru a posouzení osobního profilu propuštěného zaměstnance.
  • Zpracování a odsouhlasení životopisů zaměstnanců.
  • Hledání příležitostí a zdrojů na aktuálním trhu práce.
  • Účast na modelových výběrových řízeních.
  • Přesný plán kampaní hledání zaměstnání.
  • Kariérní a profesní poradenství.
  • Kariérní mentoring.
Outplacement
Outplacement

Čím se odlišujeme od konkurence

Jak to chodí u nás…Jak to chodí u konkurence…
Naše zkušenostiJiž od roku 2010 poskytujeme poradenství a konzultace v personálním řízení firem, skrze naše individuální řešení a unikátní poradenství.Zeptejte se nás…
Náš přístupPracujeme na klíč a vždy k problematice zakázky přistupujeme individuálně. Máme originální výstupy, přímo pro potřeby vašeho podnikání.Vše děláme podle šablon, jejich obsahu často klient nerozumí.
Naše praxeZa 10 let jsme prošli různými organizacemi s různou úrovní problémů a překážek. Vždy jsme nakonec našli řešení a vyřešili problém našeho klienta.Nestabilní týmy konzultantů vedou k různým výstupům kvality práce. Z důvodů fluktuace konzultantů poradenských firem, konzultují problémy často poradci bez znalosti oboru a řádné praxe.
Naše realitaVýstup naší práce musí být účelný a funkční, aby všichni ve firmě věděli, co a jak mají s výstupy následně dělat.Hodně cizích lov, nepoužitelných matic a složitých systémů dalších kroků utržených od reality firmy.
Naše strategieŘekneme vám, co máte dělat a na co se máte v rozvoji vaší firmy zaměřit.Některé poradenské společnosti berou výstup poradenství jako manuál, ale do hloubky problému nevstupují a neřeší kvalitu a efektivitu svého výstupu.
Naše propojeníTo, co vymyslíme, pro klienta také následně realizujeme a klient nás dle výstupu hodnotí. Děláme výstupy, které jsou praktické, dají se zrealizovat a je u nich rychle vidět efekt.Vzdušná a krásná, ale obecná a prázdná teorie výstupu. Firma neví, co přesně má dělat. Nebo to ne zcela realizovat.
Naše výsledkyChceme, aby se vám naše výstupy brzy a úspěšně uplatnily v praxi.Poradenská firma není odpovědná za své výsledky. Dělejte si s tím co potřebujete…
Naše metodyZa 10 let již máme přesný postup, jak se rychle dobrat k cíli. Proto je také cena pro vás dostupná.Zeptejte se a možná se budete i divit.
Naše inovaceDo našeho výstupu spolupráce vkládáme množství našich konkrétních nápadů. V podstatě nás klienti platí za přinášení nápadů a inovací, pohledů a postojů.Inovace, nápady, kreativa často chybí.