Snídaně: Jak na ně aneb černá skříňka manažerů | 3.5. – 8:30 – Praha

142

To, že je manažer stěžejní a nejlepší komunikační “nástroj” je stará známá věc, co je ale černá skříňka, kterou málokdo v interní komunikaci umí otevřít, je hlava takového manažera.

Jak k manažerům přistupovat, jak s nimi jednat, jak je přesvědčit, získat na svoji stranu, s čím mohou být největší problémy? Jak je to na různých hierarchických úrovních? Je to jiné u žen a mužů? Co kulturní rozdíly? Kdo byl nejhorší a nejlepší komunikátor? Jaký je tajný recept na úspěch v komunikaci s manažery?

To všechno nám řekne známý firemní konzultant a kariérní kouč Petr Kmošek, který se s námi na snídani podělí o své zkušenost, pohledy a tipy.

 

- Reklama -
Předchozí článekBe different…
Další článekNespokojenost v práci? Co dělat, když jsou vaši zaměstnanci nespokojení
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.