Sociální sítě a prokletí této doby!

176

Sociální média se stala érou komunikace a také kanálem pro naše sebevyjádření a prezentaci a celou řadu dalších věcí. Ačkoli sociální média měla učinit život hračkou skrze své pohodlí a rychlost komunikace, můžou se také jevit jako určité prokletí této doby.

Věděli jste, že průměrný člověk promrhá odhadem pět let a šest měsíců životem na sociální sítích? To je asi stejná doba jako čas, který jsme strávili na prvním stupni základní školy.
Další děsivá informace je ta, že jsme v prostředí mobilních aplikacích více než u samotného sledování televize a další informace jsou v této infografice společnosti mediakix.

Sociální sítě

 

- Reklama -
Předchozí článekStačí umístit pracovní inzerát a modlit se? Zkuste myslet o náboru jinak a buďte proaktivní.
Další článekKvalita pracovního prostředí je klíč k výkonu a snížení flukutace!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.