Sociální sítě a rodina?

488

Letos na jaře realizovaný výzkum v USA zjistil, že maminky kontrolují svůj Instagram poměrně často a to až 6x denně. Tatínkové jsou stejně aktivní v sociální oblasti jako maminky. Podobná studie odhalila, že tatínkové sledují instagramové účty v jejich profesní oblasti nebo zájmové skupině a mají přístup k téměř 69% veškerého obsahu.

Sociální sítě a rodina?

  • 91 % Otců používá Facebook týdně.
  • 60 % Otců používá Twitter týdně.
  • 49 % Otců používá Instagram týdně.

Když otcové tvoří sociální obsah, tak se celých 70 % otců touží podělit o aktivitách svého dítěte. 61 % alespoň částečně souhlasí s tím, že když se narodí děti a přijde jejich výchova, podělí se o své soukromí více na sociálních sítích.

Zdroj: buzzplant.com

- Reklama -
Předchozí článekVyprávění příběhů v personálním marketingu funguje!
Další článekJak personalisté čtou Váš životopis? Odhaleno!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.